Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saçma işler. Madem BM bu kadar güçlüydü, gidip hikaye ilerlesin diye Chopper ve Jinbei'ye meze yapmayacaksın o zaman.

Fairy Tail sever biri olarak, OP'in gittikçe FT kalibresine kayması üzücü.

Beyler, Queen yarı zoan formda, burnuna bakarsanız anlarsınız. Bayılsa insan olması gerekmez mi? Böyle bir zoanın da iki çarpma ile bayılması saçma olur zaten. Ben iki vuruş denince yumruğu doğrudan böğrüne böğrüne çaktı sanmıştım.

Queen zoan formunda iken fazla büyümüş sanki. Big Mom Luffy'nin yanında dev gibi duruyordu ama Queen'in ancak kafası kadar gözüküyor.
Şu çamurun bile iradesini kıramayan Queen'i Sanji'ye yakıştırmıyorlar bir de.

Beyler, Queen yarı zoan formda, burnuna bakarsanız anlarsınız. Bayılsa insan olması gerekmez mi? Böyle bir zoanın da iki çarpma ile bayılması saçma olur zaten. Ben iki vuruş denince yumruğu doğrudan böğrüne böğrüne çaktı sanmıştım.
Bayılınca insan formuna dönmeye başlıyor zaten.

Kadın yere çarptı sonra da çevirip yere vurdu. Queen perte çıktı. Yani sadece çarpmaları şiddeti ile bilinçsiz hale geliyor ise Big Mom'ın fiziksel gücü ayrı bir seviyede demektir.

Queen bayılmış gibi duruyor. O shiruko demesi sayıklama gibi geldi bana.

Bölüm güzeldi baya. Luffy'nin , Kid ve Killer'ı düşünmesi olsun, sesli şekilde düşünmesi olsun.:D

Kendi boynundaki kelepçeden önce Hyo Amcanın ki için endiselenmesi olsun. Luffy'i bu yüzden seviyoruz....

Ve köşeye sıkıştığında bir kişinin gerçek gücü açığa çıkar. H.haki patlamalarının tam da kritik anlarda ortaya çıkması. Hep potansiyel işareti işte.

Luffy kendi anlamasa da kelepçeleri çıkarırken kullanmış. Ama kalıcı olması için bir de isteyerek yapmasını istiyor Hyo Amca.:D Bakalım bir daha ki bölüm Big Mom'ı geri sektirirse Luffy'nin savunması baya iyi gelişecek deriz.

Bu arada Hyo Amca'nın hakide gitmiş galiba. Kelepçeleri o teknikle kendi niye çıkarmadının tek cevabı yeteri kadar hakisi kalmamış olmasıdır belki de.

Son düzenleme:
''Ne yüksek sesle mi söyledim? Düşündüğümü sanıyordum''. Linlin nelere kadir? Önce Kaido sonra Luffy.. bakalım sıradaki tırsan kim olacak?

Luffy'nin Linlin'e ''yapma, öleceğiz'' demesinin altındaki eylem Luffy'nin gözlem hakisi kaynaklı olabilir mi? Hani Ray ''sen niyetleri anlamakta iyisin'' gibi bir şeyler söylemişti. Linlin'in hafızasında bir problem olduğunu fark etmediği halde bunu söylemesinin altındaki yatan sebep bu olabilir mi? Yani şu an Linlin karakterinin farklı olduğunu sezmiş midir? Yine bu sebeple Kidleri kurtarmasını istemiş olabilir mi?

''Ne yüksek sesle mi söyledim? Düşündüğümü sanıyordum''. Linlin nelere kadir? Önce Kaido sonra Luffy.. bakalım sıradaki tırsan kim olacak?

Luffy'nin Linlin'e ''yapma, öleceğiz'' demesinin altındaki eylem Luffy'nin gözlem hakisi kaynaklı olabilir mi? Hani Ray ''sen niyetleri anlamakta iyisin'' gibi bir şeyler söylemişti. Linlin'in hafızasında bir problem olduğunu fark etmediği halde bunu söylemesinin altındaki yatan sebep bu olabilir mi? Yani şu an Linlin karakterinin farklı olduğunu sezmiş midir? Yine bu sebeple Kidleri kurtarmasını istemiş olabilir mi?
Yok yav bip sesi geliyor ya oradan çakozluyor mevzuyu bizim oğlan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık