Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

940: Zoro’nun Hiddeti! Smilelar ile İlgili Gerçek!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    25
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano arcı olarak animede beni rahatsız eden en büyük şey renk seçimi. Eşyaları, evleri, çatıları tolere edebiliyorum. Kıyafetlere amenna zaten bence kıyafetlerin canlı renklerde olması çok güzel. Ama karakter saç renkleri acayip sinir bozucu. Totto Land de zoruma gitmiyordu rengarenk tasarımlar. Çünkü bence arca yakışıyordu da;kek,pasta ,can alıcı renkler... Ama şimdi daha usturuplu renkler görmek isterdim. En azından fosfor fosfor bağıran renkler yerine daha güzel saç renkleri :( Bu arcı izlerken karakterlere bakınca gözlerim kanıyor. Üzücü :(

Büyük adamdın Yasu :( En sevdiğim karakterlerden birisi oldun. İzlerken gözümden yaş geldi resmen :ühü:

Çok iyi bölümdü. Haftaya da baya iyi olacak gibi görünüyor. Heyecanla bekliyorum.

Abi tamam dram sahneleri güzel hoşta, şu sahneler bir bölüm eder mi ya... Anime gittikçe yavaş bir hal almaya başladı. Ulan yasuenin ölümü ile geçti bölüm Adama binlerce mervi attılar ve yere düştü. Yere düştükten sonra öldüğünü anlamaları da animenin yavaşlığının hat safhası artık. Lan oglum şu sahneler 5 dakkalık sahneler yav 20 dakkaya nasıl sığdırıyorsunuz

Son düzenleme:
Şimdi baktım... güzeldi ve baya duygusaldı... O herkesin güldüğü sahne ve Zoro’nun tepkileri de çok iyiydi...

Adam gibi Adam Yasu...!

Toko'da ne ciğer varmış... Ebisu Town'dan koşmaya başlayıp Zoro'dan önce idam sahnesine ulaştı.
Komiklikler,şakalar bir yana fena bölüm değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık