Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölümdü. Sonraki bölüm act 2 biter. Büyük ihtimal bir çok kişiyi göstereceği bölüm olur. Şu anlık 3 büyük olay var. Hapishane, cenaze ve başkentteki tutsak kişiler. Bu arada Yasu ve Orochi'nin görünüşleri çok benzer. Bir yakınlıkları var mı acaba? Komurasaki halinde rol yapsa bile o zaman bile iyi birisiymiş Hiyori, büyük ihtimal şimdi de kandırmaya çalışmıyordur Zoro'yu.

Queen'nin tepkileri hala çok ilginç geliyor. Luffy'nin gelişmesini istiyor sanki.

Elinize sağlık muhteşemsiniz.Bölümün vasatlığını bile gölgede bıraktı bu ışık hızında çeviri.Bölüm hakkında yorum yapılacak bir şey yok tahmin edildiği gibi hapiste isyan çıkacak hapistekiler Luffy e katılacak.BM nin isyan ve ortaya çıkacak karışıklıkta rolü büyük olacak yıkım ekibi olarak.Günlerdir gözüme uyku girmiyordu Oda şu yasu hakkında on sayfa çizse de okusak diyordum gerçekten büyük ihtiyaçtı şuan yasu hakkında on sayfa okudum ve kendimi aydınlanmış hissediyorum... Yav o kadar önemli konu ve olay varken yasu nedir biz neden bu adamı on sayfa okuduk...

Başlardaki sahneleri çok uzatmiş. Tek panelde verebileceği herkese yardim rder kismina 1 sayfa vermiş. Seri çok yavaş ilerlemeye başladı. Son kisimlar iyidi. Hyogoro dayıyı sevdim:alkis:

Caribou gibi vasıfsız birinin sadece ayak bağı olacağını düşünüyorum Luffy tamam gel dedi ama bu yine bir haltlar karıştırır faydadan çok zararı olur
Bölümde eh işte bende Roger okuyunca heyecanlanmıştım meğerse korsan kral lafı içinmiş:hıh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık