Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

934: Büyük Geri Dönüş! Üç Kılıç Stili Ölümün Eşiğini Aşar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya onu sorucam cidden mangada da böyle mi ? O kadar fark ediyor mu zorunun 3 kılıç ve 2 kılıç arasındaki güç farkı tam hatırlamıyorum ben ama bu sahnede uber bir fark olduğu gösterilmiş resmen başka seviyeye geçiyor. Bu mantığa göre zoro'nun kılıçları olmasa hiçbir şey yapamaz o zaman. Saçma gibi yani bilemedim
2 kılıçlıyken hiç teknik kullanmadı. Mangada da teknik kullandığını görmedik. Düz kılıç savurmayla özel teknikler arasında fark olması normal. Kaldı ki, 3 kılıçlı halinin daha güçlü olduğu da bariz. Zoro kendi söylüyor zaten bunu. Ama bahsettiğin kadar fark yok. Dediğim gibi, teknik kullanımıyla alakalı.

Yemin olsun harcanıyor one piece... Şu hxh, one punch man ya da kimetsu no yaiba anime şirketleri yapsa şu one piece i keşke... One piece 2020 edition adı altında falan ıksa baştan sona kadar izlerim. Sözleşme falan mı imzaladı oda bunlarla ne yaptı... Sal artık...

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: Lmw
Her şey gayet güzeldi luffy vs katakurideki efektler beni gayet tatmin etmişti şimdi ise her yerden bi renk fırlaması biz one pieci efekler için izlemiyoruz ayrıca çizimler de güzel değil diye diyorum bunları bak boku no hero academia da overhaul vs midoriyaya izleyenler bilir orasıda renkli ama çizimler rahatsız etmiyor bu bölümde ise nedense her sahnede bi kusur felan bularak izledim umarım bu şekilde gitmez yoksa sanırım ben sadece mangayı okuyacağım :bilmem:

Ben de biri reddite koyunca bakayım dedim. Baktım idare eder bir şekilde devam ediyordu sonra bir efekt şov başladı, gözler kanadı. Üzerinden ki,haki reiatsu, nen, chakra yani böyle karışık çıkıyor yani adamdan. Mangada kılıçtan terayağının üzerindeki kıl kadar haki taşması oluyor. Mübalağanın da bir adabı var abi yani.

Şu savurmalarda yerdeki toprağın bloklar halinde kalkması aşırı sinir bozucu.Hayır Zoro'nun kullandığı teknikle ne alakası var,adamın ayağının altında.Bide animasyonlar çok kötü.Adam Kılıç Ustası ama Zoro diye meyve kullancılarından daha rengarenk.

Ya bu beyinsiz Japonlar daha fazla efekt basınca bölümün daha iyi olacağını sanıyor cidden. Genç Stajyerlere falan mı yaptırıyorlar acaba bölümü. Hani artık öyle bir noktada ki dalga bile geçemiyorsun sadece üzülüyorsun güzelim animenin geldiği hal için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık