Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su dediğiniz anti meyve bir şey değil, sadece kullanıcıyı dirençsiz bırakan bir etken. Yeterince güçlü olanlar suyun içinde kısa süreliğine de olsa kendi başlarına bile güçlerini kullanabiliyorlar.
Linlin'in suya ruh vermesi tuhaf bir gelişme değil. Ateşe havaya ruh veren suya da verir.
ben suda güç kullanan bir örnek görmedim luffy i tutup uzattılar ama kendisi kullanmamıştı sanırım.
çok tuhaf sayılmaz tabi ama yinede tatlı su değil bildiğin okyanusa verdi bu zeus yada diğer buluttan daha mantıklı bir güç neden bunu yanında taşımamış mesela. Koca yonkounun simdimi aklına geldi meyve kullanıcılarına tek atmak arkadaş.

Linlin akıllı olsaydı önünde kimse duramazdı gibi geliyor ancak bu şimdilik gördüklerimiz.
Yonkolar arasında açık fark olduğunu düşünmüyorum ama seviye dehşet, çıta Everest.
Neyse ki Oda kadının gücünü çocuk beyinli ve krizlere giren(gerçi girdi mi de durdurulamıyor) biri olarak verip kısmış.
Sanırım diğer impratorlarda da bu tip garipliklerle karşılaşırız. Burada tek iş yapabilecek olan Jinbe ve belki balık adam dostları olabilir.

ben suda güç kullanan bir örnek görmedim luffy i tutup uzattılar ama kendisi kullanmamıştı sanırım.
çok tuhaf sayılmaz tabi ama yinede tatlı su değil bildiğin okyanusa verdi bu zeus yada diğer buluttan daha mantıklı bir güç neden bunu yanında taşımamış mesela. Koca yonkounun simdimi aklına geldi meyve kullanıcılarına tek atmak arkadaş.
Balıkadam öncesi okyanusun derinliklerinde Robin ve Luffy kısa süreli kullandılar güçlerini.

Ek: Belki o da uzun süreli kullanamıyordur. Suya eklediği ruh uzun süre durmuyordur suda.

Su ile istediğini yapabildiğini gördüğümüz ikinci karakter Linlin oldu. Güzel bir gelişme.
Gerçi bu 4 yonkou ıcınden en guclusu beyaz sakaldı oda ölünce güçleri karasakal geçti şuan bm çok güçlü demek yanlıs olur çünkü karasakal bm komple bitirir mugıvara tayfası orda olacagına karasakal tayfası olsaydı suan durumlar bayagı farklı olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık