Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

627: "Luffy Denizde Ölüyor mu!? Korsan İttifak'ının Çöküşü!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Dugon yine pataklar Usopp'u. Usopp veya Brook'u verip Dugon'u alabilsek keşke.
Brook iyi iyi Usopp'u verebiliriz :)

Law en cool karakterlerden biri adamın şekli bozulmasın diye kılıcı omzundan indirmiyorlar yara oldu eti kemiği şekil olacak diye. Adama köpek oturuşu yaptırdılar.
:D Nacizane olmuş yorum güldürdün beni :) Köpek oturuşu halen canımı sıkıyor neyse filler bitmiştir artık tamamen manga gelsede 734'e baksak yorumlasak

Law olayı çözdü galiba. Bunlar tutsakken kötü adam (adı neyse artık) CC'ye yere uzanmasını söylüyor. CC o sırada bizimkilere kızdığı için söyleneni duymuyor, akabinde de kötü adam emrini tekrarlıyor. Ancak o zaman CC yere uzanıyor.
İşte tam sırada Law'ın yüzünde "bir dakka n'oldu demin? ulan acaba..." bakışı var. Yani adamın söylediklerini duymazsan meyvenin gücü işe yaramaz. Bleach'deki Rojuro'nun bankaisi gibi diyelim. Law da sonraki bölümde artık kulağına pamuk tıkar ne yapar bilmem ama bir şekilde adamın emirlerini duymasını engelleyecek bir şey yapacak bence.
caesar kaçarken de peto petonun rahat olmasının nedeni o, her yere den den mushi koymuş yani sesi her yere ulaşıyor bina içersinde hatta hatırlarsanız geçen bölümde gemide de anons veriyordu belli ki hayvanları rahat kontrol edebilmek için. Kilit nokta ses.

Bu haftaki bölümü henüz izlemedim ama buna yeni baktım, zaten saçma bulunan kısımlar epeyce dile getirilmiş, değilnilmeyen bir noktayı da ben yazayım, eğer bu peto peto meyvesi Luffy gibi kral haki sahibi birini kontrol altında tutabiliyorsa Perona'da Shanks'e diz çöktürür..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık