Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Hemen anlatayım. Luffy, Enel'e nasıl vuruyorsa, Croco'yu suyla nasıl yumruklayabilirsen öyle. Hatta Ace, Smoker'a neden "ikimiz de logiayız" demek yerine "sen dumansan ben ateşim" dediyse o yüzden. Logia meyvelerin özlerine zarar veren hakisiz saldırılar da var. Kuzan ve Ace birbirlerine meyve ile hasar verebilir uzaktan. Kuzan ve Akainu da keza meyve bazlı dövüş olmuş göründüğü kadarıyla. Gura gura titreşim meyvesi; meyve özüne kadar etki etmemesi için hiçbir sebep yok. O sayılarda haki efekti çizilmiyordu diye hadi hakili sayalım dedim orada. Yoksa haki ihtimali daha yüksek olsa da kesinlik yok.

Azami haki boş lakırtı demek. Wanodaki geçmişi okuyup bunu söylemek yazık cidden.
B.haki ikinci versiyonu, saldıralara h.haki ekleyen Newgate orada full haki kullanabilmiş yani. Bunu savunanı ilk kez gördüm cidden.

Mangada yoruma mahal olmayan bir konu söyliyim sana. Yaşlı Newgate için Dünyanın en güçlü insanı diyor. Sen bu adamın Garp'a yenileceğini iddia ediyorsun. Cidden Garp>Newgate'i desteklemek 1000 sayıya ihanettir.
Söylediklerinin hepsi anti muhabbeti.Gayette normal şeyler.Deprem ise herhangi bir şeyin antisi değil.Bunu kavramak zor olmamalı.

Haki çizilmemesi haki olmadığı anlamına gelmiyor.Marco ve Vista hakili saldırmasına rağmen çizildi mi ? Hayır.Sebebi de mangakanın hakiyi zaman atlaması sonrası çizmesi.Bu da çok basit bir mevzu.

Ben nerede Wb>Garp demişim acaba ? Onu da bir ortaya çıkartırsan sevinirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık