Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2013 Yılının En İyi Animeleri

2013 En iyisi (3lü oy)

• 1-Shingeki no Kyojin

Kullanılan: 52 83.9%
  • 2-Blood Lad

Kullanılan: 10 16.1%
  • 3-Hataraku Maou-sama!

Kullanılan: 9 14.5%
  • 4-Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.

Kullanılan: 11 17.7%
  • 5-Date A Live

Kullanılan: 0 0.0%
  • 6-Free!

Kullanılan: 2 3.2%
  • 7-Golden Time

Kullanılan: 5 8.1%
  • 8-Danganronpa

Kullanılan: 7 11.3%
  • 9-Strike the Blood

Kullanılan: 0 0.0%
  • 10-Log Horizon

Kullanılan: 6 9.7%

• Kullanılan toplam oy
    62
bi kontrol ettim de ilk 50 de yok. ama ben izlemeye karar verdim ne zamandır 24 bölümden daha uzun olan güzel bir anime arıyordum. yorumları da iyi baya.
Spor animelerini seviyorsan seversin. Üçüncü sezonu bekliyoruz bayadır :D
Bu arada bu listeleri nereden alıyorsun baktımda bulamadım.
Bölüm sonrası yazılan yorumlar pek iyi değil. Ama ben her bölümünü severek izlediğim için benim için her bölüm güzeldi. Ama negatif yorumlar baya bir fazla. Bilgilendireyim dedim.
O yorumlar büyük ihtimal ana karakter kaynaklıdır. Ana karakter biraz ezik olduğu için insanları pek memnun etmemiştir muhtemelen :D

O yorumlar büyük ihtimal ana karakter kaynaklıdır. Ana karakter biraz ezik olduğu için insanları pek memnun etmemiştir muhtemelen :D
Yorumlardaki mesele aynen senin söylediğin mevzu. İzleyenler 2 karakterin de herhangi bir turnuvaya katılamadığını unutuyorlar. Ayrıca beyzbol hakkında adam akıllı bilgileri de yok iki karakterin de. Üstüne bir de daha yeni liseye başladıkları hesaba katılınca birden güçlenmeleri aşırı saçma olur. Hani gerçekçi bir anime olmasa dediklerine katılacağım. Direk power-up istemeleri canımı sıkıyor.

Goro'ya buradan selamlar. Hızlı atışlarında başarılar diliyorum :)

Yorumlardaki mesele aynen senin söylediğin mevzu. İzleyenler 2 karakterin de herhangi bir turnuvaya katılamadığını unutuyorlar. Ayrıca beyzbol hakkında adam akıllı bilgileri de yok iki karakterin de. Üstüne bir de daha yeni liseye başladıkları hesaba katılınca birden güçlenmeleri aşırı saçma olur. Hani gerçekçi bir anime olmasa dediklerine katılacağım. Direk power-up istemeleri canımı sıkıyor.

Goro'ya buradan selamlar. Hızlı atışlarında başarılar diliyorum :)
Aynen öyle ikisinin de sadece doğal yetenekleri var ve beyzbol hakkında birşey bilmiyorlar. Gelişmeleri biraz uzun sürüyor ki bu süre de daha 1 yıl yeni bitti. Ayrıca:
Spoiler olabilir.
İlk yıllarında Koshien'e gitmeyi başardılar. Furuya'nın oyun stili biraz daha düz olduğu için o daha çabuk gelişti. Sawamura'nın ise atışları tekniğe dayandığı için daha geç gelişiyor ki bu son derece normal bana göre.

Major candır. 50 gb lık 6 sezon + 3 Ova + 1 Film bilgisayarda duruyor. :D

3 ova mı yoksa 2 ova mı ? Birkaç yere baktım da bulamadım eksik olanı ? Eğer 3 ova ise ova ve filmlerin isimlerini sana zahmet yazabilir misin ? :)
6. Sezon bittikten sonra 2 bölümlük World Series var.
http://www.turkanime.tv/anime/major-world-series

Daha sonra şu ova var:
http://www.turkanime.tv/anime/major-message
Bunlarla seri bitiyor.
Daha sonra bir de 1. Sezon ile 2. Sezon arasını anlatan (Sağ omuz olayını) şu film var:
http://www.turkanime.tv/video/major-yuujou-no-ikkyuu

Daha sonra da yeni bir manga serisi başladı.

Attack om Titan muhteşem bir anime ya. Özellikle ilk 3 sezonu... Ben lisedeydim ilk çıktığında sanırım. O ara arkadaşlar takip ederdi. Ben de animelerden bir habersiz Tokyo Ghoul izlemiştim. Gidip bunu izleseymişim ya...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık