Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2002 Yılının En İyi Oyunu

2002 yılının en iyi oyunu sizce hangisidir?

• The Elder Scrolls III: Morrowind

Kullanılan: 5 5.3%
  • Grand Theft Auto: Vice City

Kullanılan: 50 53.2%
  • Kingdom Hearts

Kullanılan: 4 4.3%
  • The Legend of Zelda: The Wind Waker

Kullanılan: 3 3.2%
  • Metroid Prime

Kullanılan: 1 1.1%
  • Soulcalibur II

Kullanılan: 0 0.0%
  • Warcraft III: Reign of Chaos

Kullanılan: 13 13.8%
  • Tony Hawk's Pro Skater 4

• Tom Clancy's Splinter Cell

Kullanılan: 1 1.1%
  • Super Mario Sunshine

• Medal of Honor: Allied Assault

Kullanılan: 2 2.1%
  • Battlefield 1942

Kullanılan: 3 3.2%
  • Resident Evil (remake)

Kullanılan: 2 2.1%
  • Eternal Darkness

• Mafia

Kullanılan: 10 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    94
Morrowind, vice city, warcraft 3... Seçim yapamıyorum. 3ünü de çok oynadım. 3ü de zamanının ilerisinde oyunlar. Birine oy versem ötekine ayıp olacak gibi hissediyorum...

Oyuncak uçakla Kübalı elemanları öldürme görevi inşaat görevinden daha zor, ama nedense inşaat görevinin adı çıkmış.
Oynayanların çoğu, bu görevi geçip oralara gelemiyordu bile çünkü. :d Çocukken uzun süre geçemedim, şimdi bakıncaysa dediğin gibi, oyunun en zor görevlerinden biri bile değil.

Oynayanların çoğu, bu görevi geçip oralara gelemiyordu bile çünkü. :d Çocukken uzun süre geçemedim, şimdi bakıncaysa dediğin gibi, oyunun en zor görevlerinden biri bile değil.
Bu görevi Avery Carrington'dan alıyorduk ve bu adamın tüm görevleri yan görev olarak geçiyordu, yani oyunu bitirmek için yapmak şart değildi. Benim dediğim oyuncak uçak görevi de aynı şekilde yan görev olarak geçiyor.

Bu görevi Avery Carrington'dan alıyorduk ve bu adamın tüm görevleri yan görev olarak geçiyordu, yani oyunu bitirmek için yapmak şart değildi. Benim dediğim oyuncak uçak görevi de aynı şekilde yan görev olarak geçiyor.
İlginç, bu görevin yan görev olmadığına ve tamamlanmazsa bir süre sonra başka bir görev açılmadığına yemin bile edebilirdim. Haitililerin görevleri için de aynı şekilde.

1-Morrowind(2021'de bile kendisini oynatan harika oyundur.)
2-Battlefield 1942(En iyi Battlefield oyunlarındandır.)
3-Mafia(Çıktığı yıla rağmen bazı kötü özelliklere sahip olsada net üçüncü olmayı hakediyor.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık