Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
1. sıraya Wb'yi yazacak kadar nasıl bir hayal kırıklığı anlayışı olabilir ya insanın ? İlginç.
İlginç birisiyim dostum zaten.Yıkım gücü bakımından dünyanın en güçlü meyvesine sahip aynı zamanda haki komusunda serinin en ileri seviyelerinden birisi olupta amirallerden birisini bile öldüremeyen/ağır hasar veremeyen birisi benim için hayal kırıklığıdır.

Ha sen benim hayal kırıklığım değil diyorsan o senin bakış açın.Tartışmamıza gerek yok o zaman

Demek ki Forum Roger'ı Wb'den güçlü görürken Luffy'nin zirve halini bile Newgate'e yaklaştırmamış.

Üzgünüm Luffy tepeye yerleşecek. İki amiral işi yaş tabii yine de.

serinin zirve isimleri bile amirallerden bir yada 2 tık üsttedir muhtemelen yonkou>amiral mantığına göre yorum yapıcam puanlayacak olursak high amiral seviyesi akauni 100 olsun prime yonkoular 110 120 arası birşeydir top tier karakterlerimiz ise 130 160 aralığı diyelim kendi yorumuma göre bu matematikte 2 vs 1 de ne roger ne wb nede garp hiçbir şekilde 2 amiral alamaz amiraller büyüktür yonkou diye düşünenler ise bence yanlış düşünüyor eğer öyle olsaydı kelle avına çıkarlardı denizde yonkou monkou kalmazdı. gelecek yorumlara göre de şu yorumu eklemek isterim luffyin amirallerden önce yonkou yenmesi hikayenin ilerleyişindendir bugün yonkounun karşısına 3 5 tane adamla çıkıp zor kazanan luffy amiraller ile karşılaştıdığında muhtemelen 1 vs 1 atıp yenecektir.

serinin zirve isimleri bile amirallerden bir yada 2 tık üsttedir muhtemelen yonkou>amiral mantığına göre yorum yapıcam puanlayacak olursak high amiral seviyesi akauni 100 olsun prime yonkoular 110 120 arası birşeydir top tier karakterlerimiz ise 130 160 aralığı diyelim kendi yorumuma göre bu matematikte 2 vs 1 de ne roger ne wb nede garp hiçbir şekilde 2 amiral alamaz amiraller büyüktür yonkou diye düşünenler ise bence yanlış düşünüyor eğer öyle olsaydı kelle avına çıkarlardı denizde yonkou monkou kalmazdı. gelecek yorumlara göre de şu yorumu eklemek isterim luffyin amirallerden önce yonkou yenmesi hikayenin ilerleyişindendir bugün yonkounun karşısına 3 5 tane adamla çıkıp zor kazanan luffy amiraller ile karşılaştıdığında muhtemelen 1 vs 1 atıp yenecektir.
Karşılaştırmayı Marineford'daki Beyazsakal'a göre yapma bence.Sonuçta oradaki Beyazsakal Oda tarafından ölmesi için tasarlandı.Aynı zamanda haki gösterilmedi o arcta.

Prime Beyazsakal ve şuanki Prime Akainu arasında ciddi bir fark olduğunu düşünüyorum.Gerek silahlanma hakisi bakımından gerekse meyve bakımından.

Seride hiçbir karakter full+full olarak tasarlanmıyor.Mesela Beyazsakal'ın deprem yeteneği kimseyi öldüremeyecek bir yetenekken(Oden ve Akainu ile yapılan savaşlar sonucu) hakisi çok üst seviyedeydi.

Diğer taraftan Akainu'nun meyve yeteneği daha ölümcül olmasına rağmen hakisinin çok ileri düzeyde olacağını düşünmüyorum.

Sonuç olarak Beyazsakal 140-150 ise Akainu 100 civarıdır.

kendin dedin işte o zamanların amiralleri garp , sengoku ve kong. ikisini alabilen oldumu ? yok.
Amiral seviyesi derken biz burada MF üçlüsünü ele alıyoruz genelde dostum. Yani bunu sanıyorum 150 kere falan belirttim bu forumda. MF'deki Akainu, Kizaru, Aokiji ve devamında gördüğümüz amiralleri ele alarak değerlendiriyor çoğu insan. İki Garp, iki Sengoku diye düşünen yoktur varsa da daha o yorumu atmadan evvel çarpılır zaten anasını satayım.

Garp wb rogar ve zebec rahat alır bence ki bu adamlar güç seviyesi muallak olan bir seride tanrı gibi birşeyler anlatılan ve işlenişlerine göre .
Seri sonu teach ve luffyde alır
Dragonu bilmiyoruz belkide sadece fikir ve plan adamı. Sadece ortalama amiral seviyesi bir adamda çıkabilir .
Şanksın da ikisini birden alacagına inanmıyorum . Çünkü tüm yonkoların gücüne vurgu yapılırken shanksın tayfasına ayrı vurgu yapıldı. Hani tayfaca güclüler muhtemelen tayfada 2. Ve 3. Komutanlar diğer tayfaların 1. Komutanı belkide üstü seviyede. bire birde en güçlü yonko falan değil diye düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık