Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Metin ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Kuzan, Karasakal Korsanları'nın 10. gemi kaptanıymış.
- Teach, Kuzan tayfasına katıldığında ona son Yol Kitabesi'nin sahibi olan "yanık yara izli adam"ı sormuş.
- Kuzan, Garp'ın ilk öğrencisiymiş. İkil dövüşmüş ve Garp üstün gelmiş.
- Karasakal, Law'u yenmiş.
- Anlatıcı Kalp Korsanları'nın yenildiğini duyurmuş.
- Haftaya Altın Hafta tatili nedeniyle bölüm yok.

Son düzenleme:
Bölüm 1081: "10. Geminin Kaptanı, Kuzan"

Renkli kapakta, Hasır Şapka Tayfasını üzerilerinde baloncuklar süzülürken uyuduğunu görüyoruz.
Bölüm bir önceki bölümün bittiği yerden devam ediyor. Ortaya Kuzan çıkıyor ve Hibari'yi donduruyor, Koby de ona yardım etmek için yanına koşuyor.
Ardından Kuzan, Garp'la dövüşmeye gidiyor. (Diğer Karasakal Korsanları üyeleri yanında değil.)

Kuzan: "Şimdiki çırağını kurtarmak için eski "bir numaralı çırağı"nı öldürebilecek misin?
Canın ne isterse onu yapman hep hoşuma gitmiştir... Şimdi de ben aynısını yapıyorum işte! Teach'i de bu yüzden takip ediyorum!!"

Garp: "Sana şu ana odaklanmayı öğrettiğimi sanıyordum!!"

Teach ve Kuzan hakkında bir flashback başlıyor.
Bu flashback Punk Hazard'da Kuzan ve Akainu arasında geçen savaştan 1 yıl sonrasında belirli bir adada geçiyor.
Karasakal Korsanlarının bir kısmı adaya geliyor. San Juan Wolf, Vasco Shot ve Doc Q'nun donmuş olduğunu görüyorlar. Sonra Karasakal Korsanları hep beraber bir bara giriyor.
Kuzan'ı görüyorlar ve bir şeyler içip arayı bulmaya karar veriyorlar.
Lafitte, Kuzan'ı öldürmesi ve tayfa için onun meyvesinin gücünü alması için Teach'e fısıldıyor. Kuzan bunu duyuyor, doğal olarak sinirleniyor ve savaş pozisyonuna geçiyor.
Ancak Teach, Lafitte adına özür diliyor ve bunun yerine Kuzan'a onlara katılmasını teklif ediyor.
Teach, Kuzan'a "yanık izi olan adam" hakkında sorular soruyor çünkü görünüşe göre o adam geriye kalan Yol Poneglifi'ne sahip.
"Yanık izi olan adam"ın siyah bir gemi kullandığı ve düşmanlarını denize batırmak için girdaplar oluşturabildiği söyleniyormuş. (Bu konuşma sırasında bir gemi silüeti görüyoruz.)

Shiryu: "Belki de o "yanık izi olan adam" denen kişi Dünya Hükümeti için çalışıyordur?
Dünya Hükümeti, korsanların One Piece'e ulaşmasını önleyebilmek için bir Yol Poneglif'ini güvence altına alsa şaşırtıcı olmazdı."

Kuzan o adam hakkında hiçbir şey bilmediğini söylüyor, ardından da:
"Hım... Belki de o adam benimdir!! Şaka bir yana, Poneglif'ler ile alakalı tek anılarımı Ohara'da yaşadım. Eğer orada kırmızı bir taş görmüş olsaydım hatırlardım..."

Flashback bitiyor ve Garp - Kuzan dövüşü devam ediyor.
Kuzan, Garp üzerinde "Buz Topu" saldırısını kullansa da Garp buzu kolayca parçalara ayırıyor.
Ardından Garp, Kuzan'ın kafasını kavrayıp yeni bir saldırı kullanıyor...

Garp: "Tereddüt zayıflığı da beraberinde getirir!! "Mavi Delik!!" (Kanji anlamı: Denizin Dibine Batış!)
Garp, Kuzan'ı kavradıktan sonra onu tutup yere vuruyor, bunun etkisiyle yer yarılıyor ve Kuzan yarıktan düşmeye başlıyor.

Kazananlar Adası'na geçiyoruz.
Law yenilmiş durumda. Teach yüzünde kanla, nefes nefese ne yapacağına karar vermeye çalışıyor.

Teach: "Zehahaha!! Onun gücüyle ne yapsam acaba?! Kullansam mı... yoksa satsam mı?!"

Bepo kaptanının durumunu görünce Chopper'dan aldığı özel bir ilacı kullanıyor. Bu ilaç Bepo'nun Sulong formuna geçmesini sağlıyor.
Bepo, Sulong formunda çok havalı bir görünüşe sahip, devasa bir kutup ayısı gibi gözüküyor. Bepo'nun Sulong formunu tam bir sayfa hâlinde görüyoruz.
Bepo, Law'un gücünü çalamadan önce Teach'e saldırıyor ve Law'u denize götürüyor. Büyük bir panelde, Polar Tang'in (Law'un gemisi) yok edildiğini ve Kalp Korsanlarının geri kalanının denizde süzüldüğünü veya yerde yattığını görüyoruz.

Anlatıcı: "Yeni Dünya'daki Kazananlar Adası'nda... Korsan Trafalgar Law ve Kalp Korsanları bozguna uğratıldı!!!"

Bölümün sonu. Önümüzdeki hafta Golden Week sebebiyle ara var.

Sızdıran arkadaş İspanyol olduğu için çeviri iki dil değiştiriyor arada yanlışlar çıkabilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık