Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1048: Gelecek İçin! Yamato ve Büyük Kılıç Ustalarının Sözü!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    15
Başlık: Gelecek İçin! Yamato ve Büyük Kılıç Ustalarının Sözü!
Manga: 1024 (s. 6-17)
Yönetmen: Ryōsuke Tanaka
Animasyon:
Kenji Yokoyama
Senaryo: Tomohiro Nakayama
Sanat: Yurino Doi
Saat: JP 9.30/TR 3.30

Bölümden Kareler:

Kaido vs Yamato:

Gelecek Bölüm Fragmanı:

Son düzenleme:
Şuan arada 50 bölüm var neredeyse. 10 bölüm kadar fark olsa insanlar mangayı takip etmek yerine animeden izlerdi herhalde. Animenin amacı da mangaya okuyucu çekmek aslında. O yüzden bu hızda devam ederler.
Manga ve anime bence farklı kişilere hitap ediyor. Yani ben anime ile başladım bu seriye, sonrasında manga daha iyi geldi oradan devam ettim. Farklı serilerin manga yerine animesini izlemek daha keyifli oluyor. Yani bu biraz da yapım ile bağlantılı ama yine de çok fark var 20 bölüm yapsalar yine dediğin şey olabilir. 20 bölüm dediğin 20 hafta eder en azından.

Manga ve anime bence farklı kişilere hitap ediyor. Yani ben anime ile başladım bu seriye, sonrasında manga daha iyi geldi oradan devam ettim. Farklı serilerin manga yerine animesini izlemek daha keyifli oluyor. Yani bu biraz da yapım ile bağlantılı ama yine de çok fark var 20 bölüm yapsalar yine dediğin şey olabilir. 20 bölüm dediğin 20 hafta eder en azından.
Animesinden keyif alıyorsa izleyen mangaya geçmeyebiliyor evet. Fazla meraklı kişiler animede güncele gelince mangadan devam etmeyi istiyor bakıyor okunacak 50 bölüm var dalıyor direkt. O yüzden anime öyle çok yaklaşmıyor mangaya. Bir ara 30-35 bölüm falan vardı arada diye hatırlıyorum galiba en en yaklaştığı oydu. Birde manganın verdiği aralar yüzünden de çok hızlı gidemiyorlar muhtemelen. Anime her hafta çıkıyor manga ikide bir ara verip duruyor.

Off bölüm efsane olmuş. Biraz daha bol efektli yapmak yerine daha gözü yormayacak şekilde yapılsaydı çok daha izlemesi keyifli olurdu.

Sondaki sahne çok iyi olmuş. Zoro YC1+ ise Yamato amiral ligi ya. Mangada bu daha net şekilde belli oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık