Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek kaş dayının dedikleri ile kitetsu lar çakışıyor ama. Manası bile ''Demon-Splitter'' olarak geçiyor. Kitetsuların ortak özelliği tsubalarının şu şekil olması
Örneğin sandai yi yapan tenguyama hitetsu. Sandai ye baktığımızda şu şekil lakin ame no habakiri farklı enma gibi 3 yuvarlak tsubalı. Her resimde ki gibi olanların başına a ''cursed'' yazılmış. 5 elder de ki katana da bunlardan. Genel konseptleri de bu
Wado ya baktığımız da düz yuvarlak tsuba ya sahip enma dan farklı. Ya demirciler o zaman ki ruh hallerine göre çeşitli silah üretiyor, ya kullanıcıya özel. Aynı adam hem düz hem lanetli silah yapmış 4 güzel örnek var elimizde. Ame no da lanetli çıkarsa şayet iş değişir. Bence tek kaş dayı fazla anlam yüklemeye karşı gibi kılıçlara. Bu yüzden ''zayıfların korktuğu'' dedi. Enma ile övünüyor masterpiece diyor, king of underworld gibi isim de takıyor lakin çeşitlilik ile söylemleri çakışıyor. 12-21-50 ile fark var iken sadece ünlüleri ayırmak bunlardan korkuluyor demek olmadı. Zoro yubashiri yi eline aldığında kitetsu da ki gibi hissetmedi mesela... Bu söylemi de var ''Each sword has its own personality '' zaten cümlenin başında. Kılıçlarla alakalı 1 fb ya da demircilerin kendisinden anlatım şart.

Enmaya bak kendi kendine kral haki emikliyor herhalde, kılıcı kullanan keko daha kral haki kullandığının farkında değil. Zoro çok pis örseleniyor bu aralar bildiğin Enma at gibi kullanıyor garibi.

Arc bitsin artık Sanji'de hadi gen uyanma mevzusuna geçen arc uyanmıştık bekliyorduk da kılıçların Zoro'yu kullanmasını mantık almıyor. Bir altyapı kursa kılıçlar üzerinden tamam derdik de rezillik gibi biraz.
Enma kendi partisini kurdu oy istiyor. :)

Ya yine mi bütün işi Enma yapıyor(!). :S
Yani öyle değil olay tam olarak ama bana söylenenlerden dolayı şu an Zoro'daki kral hakinin kılıçlara doğru akmasını sağlayan Enma gibi geldi. Yani buna karşı savaş vermiyor hakiyi çekebilirsin şeklinde salıverdi ilişmiyor gibi geldi bana ama orjinal çeviri gelsin daha iyi anlaşılır.

Evet Zoro iki katı hasar almasına rağmen, hiç yenilecekmiş gibi durmuyor King buna vuruyo vuruyo , biraz sırt üstü yatayım, flash back sonra kalk gül cool davran
En sonda da biç zerre heyecan bırakmadı.

Yani öyle değil olay tam olarak ama bana söylenenlerden dolayı şu an Zoro'daki kral hakinin kılıçlara doğru akmasını sağlayan Enma gibi geldi. Yani buna karşı savaş vermiyor hakiyi çekebilirsin şeklinde salıverdi ilişmiyor gibi geldi bana ama orjinal çeviri gelsin daha iyi anlaşılır.
Sadece salı gününki spoilera bakmıştım. "Her kılıcın kendi kişiliği vardır" gibi bir yazı vardı. Seride Zanpakuto ruhlarmızda oldu şimdi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık