Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro düz orağa delindi düştü bayıldı bu Zoro'yu ne yapıyor? Dur tahmin edeyim AÇ mı?

Ben Zoro çok darbe yedi ama az hasar aldı demedim. Ben Zoro darbe az yedi dedim. Bunlardan biri yıldırım idi onu zaten kimse kaale almadı. Diğeri Kid'in deyimiyle 1 saniye kombine atağa karşı durmaktı. Diğeri de Kaido'dan bel civarına yediği saldırı idi. Bunlardan sonra apar topar aşağı indirildi. Ayağa kalkması için mucize bir ilaç gerekti. Luffy ise bunlardan çok daha fazlasını çatıda yedi. En son Ragnarok da yedi. Ona rağmen yarım dakikada ayağa kalktı üstüne Kaido ile 30 dakika normal halinde savaştı. Yani neyden bahsediyon sen anlamış değilim.

Oden ile Wano başı Luffy'i de kıyasla bu arada. Oden çünkü çok daha basit bir darbeye tek yeyip aradan çıktı.
Luffy zoro kadar hasar yemeden bilincini kaybetti. Zoro aşağı indiğinde de bilinci açıktı. Hiç bir zaman kapanmadı. Luffynin ayağa kalkma sebebi kemiklerinin kırılmaması. kırılsaydı o da kalkamazdı. bu anlamak senin için de kolay olmalı bence :)

Kazanamazdı. Kata luffynin hızına çok rahat ayak uyduruyordu. Full uyanışla luffynin içinden geçerdi.
Luffy Kata'ya vuracak seviyeye geldiğinde Kata çoktan sıkıntıya girmişti zaten. Kata ne kadar vursa da Luffy'nin bir yeri kırılmıyor. Acıya dayandığı sürece savaşabiliyor Luffy. Kata'da ise bu yoktu. Her ne kadar kaçabilse de saldırıyı yediği anda hasarı alıyordu kolayca. Hem Luffy'nin o atakları Kaido'ya işlemese bile Zoro'ya net işlerdi. Ayrıca Kaido dövüşü sırasında gözlemini kullanamıyordu, Snakeman kullanamadı, düşünmeden saldırıyordu. O dövüşte onu sağ kol yapan şeyleri görmedik zaten.

Luffy zoro kadar hasar yemeden bilincini kaybetti. Zoro aşağı indiğinde de bilinci açıktı. Hiç bir zaman kapanmadı. Luffynin ayağa kalkma sebebi kemiklerinin kırılmaması. kırılsaydı o da kalkamazdı. bu anlamak senin için de kolay olmalı bence :)
Nerde yemedi? Zoro baygın düşüyor çatıdan aşağı.D: Hala daha Zoro kadar hasar yemedi diyonuz. Aldığı tüm atakları net yedi Luffy. Öyle Zoro gibi Law'a yapılan saldırının bir kısmının kendine sürttürülmesi ya da kombine atağa 1 saniye maruz kalıp önünden alınmak gibi değil. :D

Zoro'nun da ayağa kalkma sebebi saldırıları kılıçların almış olması Zoro'nun sadece basınç altında ezilmiş olmasıydı.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık