Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big mom tayfasında kim iyi katakuri cracker smo neydi o kadın hiç bir şey yaptıgını görmedik
Haklısın ama hiç tam güçlü bir karakter yok anlamında söyledim kata direkt üst düzey karşımıza cıktı haki kullanımı gelecek görüşü vs. Bu kaidonun en guclu denen adamları jack dayak yedi zaten king queen de bir sey yapmadi marco queeni choppera dövdürdü :D

aslında saçmalık bu kadar kısa sürede güçlenmesi değil, alıştırma yapmadan güçlenmesi. yaptığı tek şey kral hakisini yumruğunda kullanmak. basit ve etkili bir yöntem. sıkıntı olan öğrendikten sonra bu kadar kolay yapabilmesi. alıştırma falan yok. kaplarım diyor kaplıyor. kata dövüşünde de bu oldu tek savaşta geleceği görmeyi öğrendi.
Ya Kata dövüşünde gene belirli aralıklarla öğrendi bilmem kaç saat sürdü dövüş az çok bir mantık vardı gene de. Bunda direk bayıla bayıla öğrendi ya. Oda baktı olmayacak yenemeyecekler Kaido'yu seriye zorlama olarak ekledi.

Big mom tayfasında kim iyi katakuri cracker smo neydi o kadın hiç bir şey yaptıgını görmedik
Big Mom Korsanları, Canavar Korsanlarını tokat manyağı yapar. Canavar Korsanları kadar azılı olmadıkları için biz tam manasıyla göremedik yine de hepsinin Yonkou çocuğu olduğunu düşünürsek zayıf olmaları mümkün değil.

Ya Kata dövüşünde gene belirli aralıklarla öğrendi bilmem kaç saat sürdü dövüş az çok bir mantık vardı gene de. Bunda direk bayıla bayıla öğrendi ya. Oda baktı olmayacak yenemeyecekler Kaido'yu seriye zorlama olarak ekledi.
şöyle bir şey var, 10 saatte öğrenebiliyorsan nasıl oluyor da herkes öğrenemiyor? o zaman isteyen herkes öğrenebilmeli. seri shonen olduğu için çok takılmamaya çalışıyorum ama yine de normal olmadığı için can sıkıyor.

King hibrit değil demi? Dinazor hali uçaktı zaten.

Zoro yine mi kılıçsız mı kalmış? Bi daha çaldırmaz sanıyordum ben.

Bu kadar kısa sürede bu kadar güçlenmek saçmalık. Bunun tek bir açıklaması olabilir o da son düşmanın Roger'i bile çiğ çiğ yiyecek biri olması.
Başkası olsaydı defalarca dövüş yapardı da bu yeteneği öyle ederdi. Luffy'nin böyle bir lüksü olmadığı için tek dövüşte öğreniyor, bu her zaman böyle oldu. Serinin başından beri kaç dövüş yaptı ki bu adam? Ayrıca ben de Im'ı aşırı güçlü bekliyorum. Xebec'i Tiç geçecektir, Xebec'in öldürmek için tayfa topladığı Im'ı da Luffy geçecektir Joyboy olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık