Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022: Yıldızlar Sahne Alır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hawkins'in yaptığı şey gayet doğal.Ben olsam Hawkins'i zorla Kaido'ya bağlattırır sonra da gebertirdim xD Marco kendisiyle aynı mevkiide olan 2 komutanı tutmuş gömülmesi değil övülmesi lazım.King'in ırkı ilginç bir ırk gibi Zoro'nun ateş kesmeyi öğrenmesi burada işine yarayacak anlaşılan.Son panel cidden iyiydi.Marco'nun ben işimi yaptım gerisi yıldızlarda deyişi ve Zoro - Sanji ikilisinin aynı anda saldırısı.

Anladığım kadarıyla sanji ve Zoro nun aynı anda saldırması 1vs1 olmayacağını gösteriyor.Bu şu demek olabilir.Sanji bütün ölümcül darbeleri üstüne çekecek Zoro boşa çıktıkça dogruyacak Yani sanji extradan defans Zoro ise extradan ofans oynayacak.Takim çalışması ile bitirecekler karşı tarafı.guzel olur.. Zoro wanonun hakkını veriyor resmen.Su seride Zoro dan daha fazla beni heyecanlandıran biri yok
Burada en çok işi yapacak kişi yine Sanji olacaktır. Kostümü giyerse görünmezliğiyle bir çok yerde Zoro'nun hasar almasını öneleyecektir. Hızı sayesinde de iki düşmanı daha fazla yoracaktır. Saldırılarının gücünün arttığını da Queen'den kan aldığında gördük zaten. Zoro'dan değilde Sanji'den güzel bir şov bekliyorum.

Burada en çok işi yapacak kişi yine Sanji olacaktır. Kostümü giyerse görünmezliğiyle bir çok yerde Zoro'nun hasar almasını öneleyecektir. Hızı sayesinde de iki düşmanı daha fazla yoracaktır. Saldırılarının gücünün arttığını da Queen'den kan aldığında gördük zaten. Zoro'dan değilde Sanji'den güzel bir şov bekliyorum.
Sanji baya baya zoronun yerine dayak yicek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık