Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ve Yamato tayfaya hayırlı olsun.

- Chapter 1.016 : "Here Tama !!"
- According to CP0, after the change of sides of the Pleasures and the Waiters, the battle is left in 20,000 members on the side of Kaidou vs 7,000 warriors on the part of the samurai.
- Nami vs Ulti. Nami wins thanks to Zeus.
- Usopp catches Bao Huang and tells Tama to speak to the entire island for the Marys.
- Yamato vs Kaidou at the end of the chapter.
- Yamato: "I'm going to sail to sea with Luffy! But before that, let's kick you out of Wanokuni first !!"
- Kaidou: "Don't think I'm going to hold back, Yamato !!"
- Break next week.

Luffy'nin meyvesi kötü falan değil. Oda kademeli olarak meyveye p. up veriyor. Kendisine sorsan, "başka bir meyve versem dövüşler sıkıcı olurdu" diyeceğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Mevzu bundan ibaret.
Hiç bir meyvede bu kadar geniş bir kullanım görmedim ben.
Orta derecede savunma sağlıyor.
Yüksek derecede hız veren G2, yüksek derecede saldırı gücü veren G3 modu var.
Hakiyle inanılmaz güzel giden, yerine göre defansif yerine göre süper hızlı G4 ve alt dalları var.
Uzama ve sıkıştırmaya dayalı ataklar sağlıyor.
Yıldırımdan etkilenmiyor.
Daha uyanışı da var.

Ben bu kadar çok yönlü başka bir meyve bilmiyorum. Bilen buyursun.

Acı hissetme mevzusundan emin değilim. Enies Lobby'de Garp vurduğunda acıyınca Nami şaşırmıştı diye hatırlıyorum. TB'de Zoro olayı ise Luffy'nin hissettiği acı değil, bedeninin maruz kaldığı yük diye biliyorum. Aynı şey değil. Luffy acıyı hissetmese de bedeni stres yüklenebilir.
Geniş kullanıma gerek yok. Güçlü kullanım olsun yeter. 20 yıldır bu meyveyi oluyon bırak da o kadar çok yönlü başkan meyve görme.:D

G3 haki olmadan Peros'un şeker duvarini yıkamadı. Daha dün gibi G2 ve G3 artık çöplerden karşı bile işe yaramıyor deniliyordu.:D G4'suz savasamaz felan filan. Onunla da yarım saat savaşıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık