Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013: Koca Ana Terörü

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 90 32.4%
  • Normal

Kullanılan: 95 34.2%
  • Kötü

Kullanılan: 93 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hancock amiral seviyesinin yakınından bile geçemez.Kadına olur da Mfye gelmez diye Momonga yollamışlar ya gelirsin ya fişini çekerim diye.Kalkmış amiral deniyor şaka gibi.
Momongayı sadece eşlik etmesi için gönderiyorlar ki kendisi vereceği cevabı üslerine bildireceğini söylüyor. Neden komik geliyor ki? Sırf luffy ile aynı jenerasyondan diye, bigmomu yere yapıştırdı diye ( ki bunu brook,namı,jinbei,Robin de yaptı) sağ kol hatta ve hatta şuan yonkou olacak denmesi daha komik değil mi?

Gördüğümüz kadarıyla kuja da sadece standart haki kullanıyorlar. Hancock'un meyvesi bildiğim kadarıyla canlı varlıklara karşı sadece aşık olunduğunda işe yarıyor. Cansız varlıklara karşı ise bir koşul yok yani px'i taşa çevirmesi gibi yine de taşlaştırma'yı çok büyük alanlarda yapamıyor gördüğümüz kadarıyla. Jitte'nin sadece ön tarafında kairoseki var. Hancock da jittenin ortasına saldırısını yapıyor. Aksi taktirde kairoseki'ye temas etmesi durumunda bildiğin gibi güçlerini kullanamazdı.Son olarak saldırılarına kral haki ekleyebilen Kaido'nun dediğine göre çok az kişi var. Hancock seviyesinde birinde böyle bir güç olduğunu da hiç sanmıyorum.
Attığım videonun son bölümüne yakın kısmında " slave arrow" adlı bir saldırı kullanıyor bundan önce orada olan insanlar saldırı yapacağını bildiği için korkuyorlar hiç aşık olma durumu görmüyorum ama buna rağmen hepsi taşa dönüyor. Hancockun seviyesini ne zaman gördük ben mi birşeyler kaçırdım acaba ? Buggye takılan veya crocodileden blok yiyen bir mihawk gördüğümüz savaşta bu kadın önüne gelenin içinden geçti bir vurduğuna ikinci kez dönmedi bile. Ben anlamıyorum nasıl bir düşünce oturmuş kafanıza ne savaşını gördünüz kime kaybettiğini gördünüz de böyle düşünüyorsunuz. Neyse bu konu ile ilgili son mesajım daha fazla bölüm yorumu konusuna yazmaya gerek yok. Forumun genelinde olan bir sorun karakterlerin gücünü görmememize rağmen karakterin sadece dış görünüşüne veya havasına göre seviye belirlemek. :artiz:

Son düzenleme:
İyice sıktı uzat uzat uzat lastikten beter uzat severim yapacağın seriyi.Şimdi bu Kaido inecek mi inecek hasır şapkalar tamam biz seni yenemedik wanoyu senin vicdanına bırakıyoruz demeyecek shounen bu seri işte kötüler kaybedecek iyiler kazanacak klişesi olacak.Ama birkaç bölüm sonra düşecek adamı şimdi neden tanrı seviyesine çıkarıyorsun onu indirecek adamı neden 1000 kere bayıltıyorsun bundan nasıl bir zevk alıyorsun.Madem kafanda böyle bir karakter yaptın neden bu kadar erken Luffy karşısına çıkarıyorsun yap final düşman sen de kurtul biz de kurtulalım.Ha luffy bir daha kalkmaz hasır şapkalar pılını pırtını toplar kaçar o zaman özür dilerim erken konuşmuşum derim tabiki olmayacak bu. 2 bölüm sonra yepyeni bir teknikle yeniden gelecek karşısına.G5 mi olur bilmem ne içten dıştan patlamalı hakisimi olur çokta önemli değil artık tadı kaçtı.
yahu yaşayanların en güçlüsünü, en güçlü korsanı tanrı seviyesine çıkartmasında ne yapsın lütfen rica edicem, bizlerin beklentisine göre anime yazılaydı kurgu hiç olmazdı sırf bu beklentinin karşılanamaması bile tahmin edilememesi noktasında iyi bir adım ve bleach gibi değil ne söyleniyosa hakkı veriliyor diyebilirim eski bölümler kadar macera dolu olmasa da

yahu yaşayanların en güçlüsünü, en güçlü korsanı tanrı seviyesine çıkartmasında ne yapsın lütfen rica edicem, bizlerin beklentisine göre anime yazılaydı kurgu hiç olmazdı sırf bu beklentinin karşılanamaması bile tahmin edilememesi noktasında iyi bir adım ve bleach gibi değil ne söyleniyosa hakkı veriliyor diyebilirim eski bölümler kadar macera dolu olmasa da
Buradaki sorun adamın en güçlü olması ve benim onun hemen inmesini beklemem değil en güçlü halindeki luffy i biz görmeden teklemesi birkaç bölüm sonra Luffy nin bunu indirmeyecegini düşünüyorsan birşey diyemem sana işte birkaç bölüm sonra Luffy bunu indirince orada çok büyük sıkıntı oluyor.

Büyük ihtimalle bu arctan sonra 2. Marineford olacak şuanlık öyle görünüyor bu yüzden shanksı şuan için beklemiyorum, hancock ve mihawkın en az bir yada iki amiralle ancak indirileceğini düşünüyorum sonuçta hem hancock aşırı güçlü hemde halkında haki bilmeyen yok.
Bence hancock yakalanicak. Denizciler kalan 4 scihi icin operasyon baslatti bunlar mihawk , wewill , hancock ve buggy . Buggy icin amiral gondermezler fakat geri kalan 3lu icin birer amiral gitmistir. Hancockun yakalanicagina dusunmemim sebebi hancockun amazon lily terketmeyip savunmaya calisicak olmasindandir ve bunu denizcilere karsi uzun sure devam ettirebilicegini dusunmuyorum. Diger karakterlere baktigimizda mihawkin babunlari savunucak degil hatta yine kovalanicam diye seviniyordu muhtemelen teknesine atlayip kacicak , weewil zaten seyyar ve kurnaz anasi ne derse onu yapiyor onlarda topukluycaktir buggy zaten coktan volta konusmaya bile gerek yok.shiciler icin yapilan operasyon illa yakalanmalarini gerektiren bir durum degil onlara tekrardan siradan korsanlar olduklarini hatirlatan bir operasyon kacicak olani kovalamiycaklar.

Son düzenleme:
Bence hancock yakalanicak. Denizciler kalan 4 scihi icin operasyon baslatti bunlar mihawk , wewill , hancock ve buggy . Buggy icin amiral gondermezler fakat geri kalan 3lu icin birer amiral gitmistir. Hancockun yakalanicagina dusunmemim sebebi hancockun amazon lily terketmeyip savunmaya calisicak olmasindandir ve bunu denizcilere karsi uzun sure devam ettirebilicegini dusunmuyorum. Diger karakterlere baktigimizda mihawkin babunlari savunucak degil hatta yine kovalanicam diye seviniyordu muhtemelen teknesine atlayip kacicak , weewil zaten seyyar ve kurnaz anasi ne derse onu yapiyor onlarda topukluycaktir buggy zaten coktan volta konusmaya bile gerek yok.shiciler icin yapilan operasyon illa yakalanmalarini gerektiren bir durum degil onlara tekrardan siradan korsanlar olduklarini hatirlatan bir operasyon kacicak olani kovalamiycaklar.
Şuanlık gösterilen kadarıyla dünya bir karmaşanın içine sürükleniyor ve büyük ihtimalle shicibukailere amiral gönderilmeyecek çünkü halihazırda olan reverie karmaşası ve suikasti var ve bir ihtimal sabonun yakalanma durumu var. bu yüzden bence amiraller yeni başlayacak olan büyük savaş için hazırlık yapıyordur. Yani anlayacağınız schibukailere amiral gönderilseydi çok merak uyandıracağı için zaten bunu hemen gösterirlerdi ama bunun yerine amiralleri marijoe ( Fujitora ve greenbull devrimci komutanları ile dövüşmüştü ve zaten sonraki zamanda fujitoranın kafasında ve yüzününde sargı bezi vardı)ve yeni marineford çevresinde gösterdi buda büyük savaş için hazırlık yaptıklarını doğruluyor. Şuana kadar gösterilen kral hakisi sahiplerinden en güçsüz olanı yanlış hatırlamıyorsam don-chinjaoydu ve oda bayağı yaşlanmış durumdaydı buradan baktığımda hancockun öyle azımsanacak bir gücü olduğunu düşünüyorum aksine bayağı bir güçlü olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Şuanlık gösterilen kadarıyla dünya bir karmaşanın içine sürükleniyor ve büyük ihtimalle shicibukailere amiral gönderilmeyecek çünkü halihazırda olan reverie karmaşası ve suikasti var ve bir ihtimal sabonun yakalanma durumu var. bu yüzden bence amiraller yeni başlayacak olan büyük savaş için hazırlık yapıyordur. Yani anlayacağınız schibukailere amiral gönderilseydi çok merak uyandıracağı için zaten bunu hemen gösterirlerdi ama bunun yerine amiralleri marijoe ve yeni marineford çevresinde gösterdi buda büyük savaş için hazırlık yaptıklarını doğruluyor. Şuana kadar gösterilen kral hakisi sahiplerinden en güçsüz olanı yanlış hatırlamıyorsam don-chinjaoydu ve oda bayağı yaşlanmış durumdaydı buradan baktığımda hancockun öyle azımsanacak bir gücü olduğunu düşünüyorum aksine bayağı bir güçlü olduğunu düşünüyorum.
Evet panellerin hic birinde amiral görmedik ben varsayımda bulundum çünkü fujitora gemiyle bir yere gidiyordu bunu shici sistemine yormuştum , ama reverie olayları ve im samanın ihtiyarlara emir verdiği aklımdan cıkmıstı. Fakat schiciler icin koramireller yetersiz bunu defalarca gördük ama vegapunkun yeni icadının saha testine şahit olucaz ve denizciler de buna güvendi. ( şahit olucaz dedim ama %90 buda offpanel gecilcek). Hancockun ve amazonların gücü tartışılmaz aynen hancockun kendi dediği gibi ''biz güçlü olduğumuz için shici olduk'' yinede amazonlar dünya hükümetine karşı bir savaşa giremez . Kuja halki koramirallerin komutasında ki ilk filoyu mağlup etse bile bulundukları konumu terk etmezler yada hancockun liderliğini rededip dünya hükümetine bağlanmadıkları sürece denizcilerin hedefi olucaklar zaten amiral komutasında ve buster call donanımlı filoyla denizciler orayı dümdüz eder. İlk mesajımda hancockun yakalınacağını söylemiştim fakat tekrar düşününce hancock aptallık etmeyip denize açılıcak ve hasır şapka filosuna katılıcaktır diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık