Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yabancılar Kid'e şanssız veyahut da plot armorsuz Luffy diyor.
Luffy'nin tam zıttı eleman. Biri metalci, diğeri lastik.
Biri sinirli ve agresif, diğeri mutlu ve hiperaktif.
Biri insanları öldürür, diğeri yaşatır.
Biri kendiyle dalga geçilmesini hazmedemez, diğeri dalga geçilmesini sallamaz.
Biri arkadaşları için ölür, diğeri öldürür.
Biri başkalarından yardım almadan hayatta kalması mümkün değildir, diğeriyse muhtemelen Luffy'den yardım aldığı için hala şaşkınlığını sürdürüyordur.
En önemlisi, biri bedbaht, diğeri bahtiyar...

Kardeş haklısın ama Sanjinin kız kardeşide süper insan ve diğer kardeşleri gibi duygusuz değil..Oda efendi illaki bir yolunu bulur.Hatırlarsan Sanji Suiti küçümseyip asla kullanmam diyordu. Wano da ilk fırsatta kullandı .Yani One piece evreninde güç herşeydir.Varsa kullanırsın yoksa zaten yok zaten yok. Ama genleri uyanırsa haki bile kullanmasına gerek kalmadan kursun geçirmez Çelik bir bedene sahip olacak. Sanji yi elit korsanlar ligine taşıyacak.
Kardeşleri uyanmışta ne olmuş. Çeliği 2y önceki Zoro bile kesebiliyorken, ben gen muhabbetine fazla anlam yüklemem.

Kardeşleri uyanmışta ne olmuş. Çeliği 2y önceki Zoro bile kesebiliyorken, ben gen muhabbetine fazla anlam yüklemem.
Valla Luffy kaslarına hava üfleyip Gear 4 ü buldu. Elit korsanlar ligine girdi.Sanjinin çelik bir bedenle hakiyi birleştirdiğindeki tekmeleri düşünemiyorum bile.Artık kursunu bırak kılıçtan bile kaçmasına gerek kalmayabilir.

Luffy'nin tam zıttı eleman. Biri metalci, diğeri lastik.
Biri sinirli ve agresif, diğeri mutlu ve hiperaktif.
Biri insanları öldürür, diğeri yaşatır.
Biri kendiyle dalga geçilmesini hazmedemez, diğeri dalga geçilmesini sallamaz.
Biri arkadaşları için ölür, diğeri öldürür.
Biri başkalarından yardım almadan hayatta kalması mümkün değildir, diğeriyse muhtemelen Luffy'den yardım aldığı için hala şaşkınlığını sürdürüyordur.
En önemlisi, biri bedbaht, diğeri bahtiyar...
10/10 yorum kaydedelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık