Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Stampede Crocodile'ın olaya dahil olduğu gibi dövüşe dahil olma ihtimali olan iki taraf var.Bunlardan biri Sanji diğeri Wano'da bulunan CP0 ajanları.CP0 serinin şu kısmında kapalı kutu olduğu için güçlerini tam bilmiyoruz bu yüzden gelseler bile ne gibi bir katkıları olur belli olmaz.Ben şahsen Sanji'nin çatıya çıkma olasılığının daha yüksek olduğunu düşünüyorum
Beb farklı birileri gelebilir diye düşünüyorum. Aslında çok fazla grup var katılabilecek. Yani Luffy tarafına katılması kesin olmasa bile Yonkou'nun otadan kalkacak olması Teach, Denizciler için bile önemli olabilir. Denizciler şuan için Devrimciler ve Shichiler ile uğraşsa da 1 tane Amiral gelebilir en kötüsünden...

Teach'in olayını ise biliyoruz. Yağma, meyve hırsızlığı vb.
Bu adam KK olmak istiyorsa Poneg'lerin peşine düşmüş olmalı. En iyi şekilde bulabileceği ve alabileceği nokta burası gibi duruyor...
Luffy'e yardıma gelebilecek en büyük yardım ise Shanks'dan gelebilir. Fakat onun şuan katılacağını düşünmüyorum Luffy ile olan sözleri sebebiyle.
Fakat bence birileri katılmalı şu durumda. Bu grup 2 Yonkouyu alamaz hiç bir şekilde gibi geliyor bana.

Marco bence çok acil bir durum olmadığı sürece gelmez.Bundan birkaç bölüm önce dönen yeni jenerasyon muhabbetine aykırı olur bu.Çatıya şuan çıkma ihtimali olan tek kişi Sanji.
Yok, yeni çağa uyum sağlamış olur sadece. Gelmeyebilir ama gelirse yeni çağa ters durum olmuş olmaz. Jinbei eski çağdan 2 yonkou tayfasında bulunmuş bir adam, ama şu anda luffy'nin tayfasında. Marco da yeni çağın yanında savaşıyor. Yeni çağdaki karakterlerimizi eğitenler eski çağın yışdızları. Eski çağdan yeni çağı destekşeyen bir güruh var. Ama sembolik olarak bir süre bozmayacaktır yukarıdaki savaşı. Da eninde sonunda oraya destek gerekiyor.

Beb farklı birileri gelebilir diye düşünüyorum. Aslında çok fazla grup var katılabilecek. Yani Luffy tarafına katılması kesin olmasa bile Yonkou'nun otadan kalkacak olması Teach, Denizciler için bile önemli olabilir. Denizciler şuan için Devrimciler ve Shichiler ile uğraşsa da 1 tane Amiral gelebilir en kötüsünden...

Teach'in olayını ise biliyoruz. Yağma, meyve hırsızlığı vb.
Bu adam KK olmak istiyorsa Poneg'lerin peşine düşmüş olmalı. En iyi şekilde bulabileceği ve alabileceği nokta burası gibi duruyor...
Luffy'e yardıma gelebilecek en büyük yardım ise Shanks'dan gelebilir. Fakat onun şuan katılacağını düşünmüyorum Luffy ile olan sözleri sebebiyle.
Fakat bence birileri katılmalı şu durumda. Bu grup 2 Yonkouyu alamaz hiç bir şekilde gibi geliyor bana.
Denizciler ve Teach bana göre gelme ihtimali en düşük olanlar.Denizcilerin eli şuan Savaş Lordları ile savaştıkları için dolu.Teach ise çok büyük BM'nin WCI'de yokluğundan dolayı Poneglyph'i almaya gidiyor.

Franky birebir vegapunktan eğitim alsaydı farklı olurdu.Ortaya sunduğu teknolojiyi anlayabilmek ve buna göre kendi geliştirebilmek bence frankynin yaptığı şeyi takdir etmemek elde değil.
Belki yeni Vegapunk olurdu franky. Kid'in magneto gücü Vegapunk'ın elinde kaynak olarak kullanılırsa .Nasıl Luffy'nin lastiğe uyarladığı teknikleri varsa Vegapunk'ın bilimi yeni teknik kilitlerini açardı Kid için.

Erza gibim zırh silah değistirip dururdu Kid.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık