Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz/Takip Ettiğiniz Diziler

Evet arkadaşlar malum Oda Reyiz yine 1 hafta ara verdi bende yapacak işim yok diye boş boş oturuken bi konu açıp konuşalım diye düşündüm(çok yaratıcıyım). Herneyse konu açık. Herkes izlediği takip ettiği dizilerin müziklerini repliklerini resimlerini paylaşabilir izlediğiniz dizileri kısa kısa tanıtırsanız bilmeyen arkadaşlar için de iyi olur diyorum ve kendi dizilerime geçiyorum:

1) İşler Güçler:

Arkadaşlar bu dizi 3 tanınmayan oyuncunun (Ahmet Kural (A.M.K) Murat Cemcir (MC) ve Sadi Celil Cengiz (SCC)) ünlü olup bi dikiş tutturmaya çalışmasını anlatıyor.İlk başlarda yaz döneminde çıkıp "tatilde kimsenin izlemediği kanalları doldursun izlenmese de olur" düşüncesiyle çıkmıştır ama ilk bölümünde sosyal medyada büyük övgüler alınca devam etmiştir ve 3.13 için kontrat imzalanmıştır yani 39.Bölüme kadar kaldırılmayacağı kesinleşti. Şimdiye kadar 28 Bölümü yayınlandı Ekşi Sözlük'te An itibariyle 531 sayfa yorumu bulunmaktadır ve Ekşi Sözlük'e göre şuan Türkiye'de yayınlanan en iyi komedi dizisidir (5300 den fazla yorumda kötü yorumlar baya az)

Resimler:

3'lü

Boomcu Onur

İşler Güçler Matrix ve Şahin K sahnesi

[video=youtube;kiIsl_Y1Uic]http://www.youtube.com/watch?v=kiIsl_Y1Uic[/video]

Evet arkadaşlar tek takip ettiğim dizi budur ve One Piece gibi 698. Bölüme kadar devam etsinler inşallah bitirmesinler istiyorum :D sizde kendi takip ettiğiniz dizilerinizi buna benzer tanıtırsanız sevinirim.

-Arrow
-Shameless
-How i met your mother
-Fringe
-The Big bang Theory
-Spartacus
Bunları takip ediyorum bu aralar.Fringe ile the big bang de güncele gelemedım bölüm biriktiriyorum :)

The Big Bang Theory

Kuantum fiziği hakkında dünyanın sayılı fizikçilerinden olan iki inek ev arkadaşının dairelerinin karşısına, onlardan fazlasıyla aykırı tabir-i caizse “aptal sarışın” olan Penny taşınıyor ve arkadaşlarımızın maceraları bu şekilde başlıyor. Raj ve Howard’ın da hikayeye katılmasıyla asıl serüvene start veriliyor. 4 arkadaş olan Sheldon, Leonard, Howard ve Raj Amerika'nın inek takımını oluşturuyor. Neredeyse her çizgi romanı okuyorlar, her türlü bilim kurgu / fantastik filmi izliyorlar. Online oyun günleri düzenliyorlar. Bu tiplerin aşk hayatlarıda bir ayrı oluyor haliyle. Dizide en bilimsel ve en eğlenceli şekilde aktarılıyor :rolleyes:

[YOUTUBE]u85u2ymDl8M[/YOUTUBE]

Konuya bakınca fark ettim ki takip ettiğim dizi yok ama Arrow diye bir dizi tavsiye ettiler adam robin hood'a benziyor ancak ormanda değil şehrin ortasında ok ve yayıyla geziyordu nasıldır takip etmeye değer mi ?

Konuya bakınca fark ettim ki takip ettiğim dizi yok ama Arrow diye bir dizi tavsiye ettiler adam robin hood'a benziyor ancak ormanda değil şehrin ortasında ok ve yayıyla geziyordu nasıldır takip etmeye değer mi ?
Arrow dizisi, DC'nin çizgi roman karakteri olan Green Arrow'un hikayesini farklı bir tarzda anlatıyor. Güzel dizidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık