Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Big Mom'ın tükürse bile Chopper'a tek atması lazım. Chopper yav. İş amirale gelince bir tekme attı diye Marco amirali durdurdu oldu. Garibim Chopper Yonkou tokadını durdurunca Big Mom elini uzatıvermiş oldu. Her şeyi ciddiye alıp bunu niye ciddiye almıyorsunuz. Yoksa sende mi komedi sahnesi diyip geçiştireceksin. :ehe:
Kim olursa olsun karşısında Shanks olursa benim için her zaman onun kazananı Shanksdır. Onun kazanacağını destekleyen sana onlarca paragraf bile yazabilirim. Kaldı ki bu adamın yanına kaido, big mom ve Wb veriyorsun yani. Ne diyeyim, Amiraller alır diye kendimi ikna edemiyorum maalesef.

Kim olursa olsun karşısında Shanks olursa benim için her zaman onun kazananı Shanksdır. Onun kazanacağını destekleyen sana onlarca paragraf bile yazabilirim. Kaldı ki bu adamın yanına kaido, big mom ve Wb veriyorsun yani. Ne diyeyim, Amiraller alır diye kendimi ikna edemiyorum maalesef.
Big Mom diyorduk. Konuyu Shanks'a nasıl getirdin hocam. Onla alakalı bir şey bile yazmadım. :D

Bu arada Shanks'ın bu yonkoular arasında ne eksik ne fazlası vardır güç olarak.

Shanks kizaruyu iki hamleyle alsa
Kaido bi raime hakke fujide gitti
Big mom aokijiyi harcar
Bb akaiunuyu oyalasın
Kaido ile Shanks hemen kazandığı icin boşa cıktı o ara Garpla Sengoku Wbyle ugrasıyor .
Korsan kral seviyesi Wb rahat oyalıyor tabi sonucta rakipte yaslandı artık meyve felan ortaligi sallayip oyalıyor 2v1 zor aga, Shanksla Kaido geldi 3v2 dövdük hemen Garpla Sengokuyu .
Dönustede akaiunaya 2 çat pat yapsalar alirlar ama su ryogu mu ne o karakterin gucunu bilmiyorum diger amiraller gibiyse rahat aldi korsan tayfa, garp seviyesiyse isler karisti ufak farkla kazandi korsan tayfa

2 vs 5 ise bu kez 4 vs 10 olur 3 amiral ve 7 lord şeklinde.Mangadaki denklemde bu şekilde zaten.Sadece bu da değil yonkoları durdurabilecek amiraller ve shichiler var diye de söyleniyor üzerine.Kastedilen işte çatı dövüşü gibi bir durdurma diş geçirebilme olmalı.

Aokiji kizaru akainu squardo garp sengoku karsisinda tek yonkou vardı . Adamların beti benzi atıyordu sengoku 2-3 defa agladı milleti kandirmaya yeltenmeye basladilar . + mihawk felan da var adamlarda neyse shanks geldi bu adam korsan sonucta tamamdir reis sizin istediginiz gibi olsun dediler korkudan shanksa da abi cektiler nasil yenecekler su savasi

Big Mom diyorduk. Konuyu Shanks'a nasıl getirdin hocam. Onla alakalı bir şey bile yazmadım. :D

Bu arada Shanks'ın bu yonkoular arasında ne eksik ne fazlası vardır güç olarak.
Chopper mevzusuna girmemeyi tercih ediyorum. Tatlı tatlı sargı bezleriyle uğraşsın:oleyo:
Shanks'ı unutmuşsunuzdur belki diye hatırlatayım dedim. Ayrıca tanklama mevzusunu da bir örnek olsun diye söyledim. Misal amiraller korsan tayfası olsaydı kaptan ve komutanları kim olurdu? Peki en güçlü amiral kaptan olduğunu varsayarsak herhangi bir yonkoudan güçlü olabilir miydi? Bunları düşünerek yazdım.
Bigmom'u hallaç pamuğu gibi oradan oraya savuran insanları paylaşmanıza gerek yok. Jinbei'dir, Robin'dir vs...

Shanks kizaruyu iki hamleyle alsa
Kaido bi raime hakke fujide gitti
Big mom aokijiyi harcar
Bb akaiunuyu oyalasın
Kaido ile Shanks hemen kazandığı icin boşa cıktı o ara Garpla Sengoku Wbyle ugrasıyor .
Korsan kral seviyesi Wb rahat oyalıyor tabi sonucta rakipte yaslandı artık meyve felan ortaligi sallayip oyalıyor 2v1 zor aga, Shanksla Kaido geldi 3v2 dövdük hemen Garpla Sengokuyu .
Dönustede akaiunaya 2 çat pat yapsalar alirlar ama su ryogu mu ne o karakterin gucunu bilmiyorum diger amiraller gibiyse rahat aldi korsan tayfa, garp seviyesiyse isler karisti ufak farkla kazandi korsan tayfa
Animedenmi izledin Marineford'u:hhh::hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık