Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Üç Dilek; Son Zahard Prensesi

Teoriyi ne kadar beğendiniz?

• Kullanılan toplam oy
    19
Eline sağlık, xoş bir teori olmuş.

Rachel ecüş bücüş bir şekilde pumplanıyordu zaten. Daha da ileri gitmek istiyorsa buyursun gitsin Siu kardeşlik. Ama ben bu sarı çıyana gerçekten katlanamıyorum.........
Teşekkürler. :sapkali:

Artık her arcta birkaç seviyeci harcanıyor. Rak, Koon seviyecilere denk olamasalar da basit atakları engelleyebiliyorlar mesela. Dinamikleri sarsacak ama kurallılar C seviyedeyken A seviye gibi güçler elde edecekler bence.

Teşekkürler. :sapkali:

Artık her arcta birkaç seviyeci harcanıyor. Rak, Koon seviyecilere denk olamasalar da basit atakları engelleyebiliyorlar mesela. Dinamikleri sarsacak ama kurallılar C seviyedeyken A seviye gibi güçler elde edecekler bence.
Genelde Kore şeylerinde seviyeler arası fark baya baya keskin olurdu. Hani ana karakter etkenini saymadığımız zaman.
ToG da böyle başladı ama bu etken yan karakterlerde de fazlasıyla hissedilmeye başlanıyor. Haliyle bu da biraz üzücü bir durum.

Genelde Kore şeylerinde seviyeler arası fark baya baya keskin olurdu. Hani ana karakter etkenini saymadığımız zaman.
ToG da böyle başladı ama bu etken yan karakterlerde de fazlasıyla hissedilmeye başlanıyor. Haliyle bu da biraz üzücü bir durum.
Pozisyonların etkileri yüksek seviyecilere kadar varmış. Benim de istemediğim bir durum bu. Bence dediğin şeyin sebebi de bu. Biraz inandırıcılık katmak istemiş ama tersi bir etki yapmış. :)

Güzel teori.

Rachel çöptür, çöp kalacak. Koon'un tanrı seviyesine ulaşınca Rachel'i ayağının altında ki bir böcek gibi ezmesini zevkle okuyacağım.

Güç konusunda birşeyler isteyeceği kesin ve senin teorin gayet mantıklı. Bazıları görünüşte ister yazmış. Onları okurken keşke görünüşüde değişse ve veri dünyası gibi Baam a kazık atmaya kalksa ama bu sefer Baam ona dokununca büyü özelliği kalkıp güçlü ama eski süprüntü görünümüne geri dönse istedim.
Ne kinlenmişim.

Güzel teori.

Rachel çöptür, çöp kalacak. Koon'un tanrı seviyesine ulaşınca Rachel'i ayağının altında ki bir böcek gibi ezmesini zevkle okuyacağım.
Güç konusunda birşeyler isteyeceği kesin ve senin teorin gayet mantıklı. Bazıları görünüşte ister yazmış. Onları okurken keşke görünüşüde değişse ve veri dünyası gibi Baam a kazık atmaya kalksa ama bu sefer Baam ona dokununca büyü özelliği kalkıp güçlü ama eski süprüntü görünümüne geri dönse istedim.
Ne kinlenmişim.
Siz fena kinlenmişsiniz arkadaşlar, nefret değil artık bu düşmanlık. :)

Güç konusunda çok yükselebileceğini sanmam. Belki teori tutar ve güçlenmiş olur ama pek yükseleceğini sanmıyorum.

Prenses veya büyük ailelerden de olsan güçlenmek onlarca yıl alıyor. Aşırı beleş bi power up alması gerekir. Son sezondaki kırmızı balık ve önceki sezondaki element’lerin ayarsızlığından sonra pek şaşırmam aslında ama gücüyle 60’lı katları geçecek seviyeye çıkması bence saçma olur.

İrregular olması nereye kadar taşıyabilir bilemiyorum. Baam irregular’lar için bile absürt bi potansiyeli varken 5 yıl köpek gibi çalışınca prenses seviyesine tam çıkamamıştı. Rachel öyle çalışacak biri de değil.
5 yılı geçtim maske arc’ında bile androssi’den güçlüyse de az farkla güçlüydü iğnesi olduğu halde.

Rachel normal bi prenses olmanın üstüne irregular olmayı da katsa 2 yılda ortalama bi E-D regular seviyesine anca çıkmalı bence. Onun dışında bişey isteyebilir ama Silahlarla, itemlerle güçlenecek bile olsa en kralları iğne ve o’nun da verdiği güç ortada.

bu adam istediği kadar bilim adamı olsun. Rachel C-B regular seviyesinde dönüş yaparsa saçma olacak bence.

Rachel güçlenmel isteyecektir bu kesin. Ancak Rachel İn asıl hedefi kuleyi sonuna kadar tırmanıp sonunda yıldızları görmek. Bu konuda karşısında ki en büyük engel Zahard. Prenseslerin de zahard a karşı savaşa ama gibi bir durumu var gibi görünüyor. Bu nedenle Rachel bunu biliyorsa prenses olmayı isteyeceğini zannetmiyorum. Ayrıca Arlenden ne duydu bilmiyoruz ancak ona saygı duyuyor gibi görünüyor. Arlen in nefret ettiği birisinin kanını almak bilemiyorum.
Bu konuyu dışarıda bırakırsak güzel teori. Tam olarak Rachel İn isteklerine uyuyor bu iş.

Edit: hay ben bu huawei nin tahmin şeysini var ya. Doğru düzgün yazı yazamıyorum.

Edit 2: Ayrıca Rachel a laf yok. Rachel anahtarın yarısını yani yüzükleri toplayacak kişidir.

Son düzenleme:
Rachel hep ezik kalacak bir karakter. Ölmeyecek ama çok da güçlenmeyecek. Bunun sebebi de rachel rachel’in Siu’nun eski sevgilisini sembolize etmesinden kaynaklanıyor. O yüzden katılmıyorum. Zahars’ın gücünün dağıtımını Gustang’e verdiğini de sanmıyorum.

Güç konusunda çok yükselebileceğini sanmam. Belki teori tutar ve güçlenmiş olur ama pek yükseleceğini sanmıyorum.

Prenses veya büyük ailelerden de olsan güçlenmek onlarca yıl alıyor. Aşırı beleş bi power up alması gerekir. Son sezondaki kırmızı balık ve önceki sezondaki element’lerin ayarsızlığından sonra pek şaşırmam aslında ama gücüyle 60’lı katları geçecek seviyeye çıkması bence saçma olur.

İrregular olması nereye kadar taşıyabilir bilemiyorum. Baam irregular’lar için bile absürt bi potansiyeli varken 5 yıl köpek gibi çalışınca prenses seviyesine tam çıkamamıştı. Rachel öyle çalışacak biri de değil.
5 yılı geçtim maske arc’ında bile androssi’den güçlüyse de az farkla güçlüydü iğnesi olduğu halde.

Rachel normal bi prenses olmanın üstüne irregular olmayı da katsa 2 yılda ortalama bi E-D regular seviyesine anca çıkmalı bence. Onun dışında bişey isteyebilir ama Silahlarla, itemlerle güçlenecek bile olsa en kralları iğne ve o’nun da verdiği güç ortada.

bu adam istediği kadar bilim adamı olsun. Rachel C-B regular seviyesinde dönüş yaparsa saçma olacak bence.
Yok zaten diğer Zahard prensesleri kadar olamaz. Androssi mesela prenses olmasına rağmen shinsoo kullanmayan seviyeciden hızlı değil. Rachel'in de prenses gücü nakledilirse ve atölyevari birkaç eşya isterse ( Yura Ha'nın çantası, kan taraması, daha düşük keşif aletlerine karşı görünmezlik vs ) bizimkilerle beraber 80. katlara kadar tırmanabilir görüşündeyim. Koon A.A'nın takımı hala Rachel'i arıyordu kafeste. Yani Headon'un yolladığı kuralsız ve Rak'ın mızrağında yürüyen gizemli elemanla beraber güçlü bir takımı olacak neticede. Ana düşman olmasını zaten beklemiyorum da Beyaz'a rest çekecek kadar kibirli Rachel'in bu fırsatı değerlendireceğini düşünüyorum sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık