Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Özel Korumalarınızı Seçin

Takım düzeni nasıl olsun?

• Kullanılan toplam oy
    25
Ekipleri konu aktif kaldığı sürece güncellemeye karar verdim. Aklımda bunun gibi ama suikastçi ekibi toplanılan bir fikir de var ama bu konuda mi yoksa yeni konu mu açmalıyım bilemedim.

One Piece evreninde önemli bir konumdasınız - Kutsal Ejder gibi-. Pusuya düşürüldünüz ve ecel terleri yavaş yavaş alnınızdan akmaya başladı. Tam o sırada en güvendiğiniz 5 adamınızın havalı bir girişle ortama dahil oldu. Şimdi ise o ahmakların sizi öldürmemesi için saklanmalı ve varlıkların en yücesi olan sizi korumak için canını vermeye hazır olan adamlarınızın dövüşünü izlemelisiniz.
Amacınız hayatta kalmak ve korumalarınızın, düşmanları alt etmesini beklemek.
Bu 10 karakterden 5'i sizi koruyacak, kalan 5' i ise size saldıracak. Kendi koruma ekibinizi oluşturup hayatta kalın.

[ Bir rürbeden sadece bir kişiyi alabilirsiniz. Yani ekibinizde 2 Yonkou'nun veya 2 sol kolun aynı anda bulunmasına izin yok.]
[ Dövüşten kaçmak gibi bir durum yok. Örneğin Sanji beni uçurur, hadi bana eyvallah diyemezsiniz. Adanın etrafının kuş kafesi benzeri bir engelle kapalı olduğunu düşünün]
[ Dövüşülecek adada sivil vs. kimse yok.]
[ Denizci olanlar niye kutsal ejdere saldırıyor gibi bir durum da yok. Sadece öyle varsayıyoruz]
[ Düşman tarafı doğrudan sizi öldürmeyi amaçlıyor. Yani bu durumda risk almak istemezseniz, takımımızdan bir kişiyi başınızda beklemesi için görevlendirmeniz gerekir.]
[ Sadece listedeki 5 kişiyi takımınıza dahil edebilirsiniz. Düşmanlarınız da yine geriye kalan 5 kişi olacaktır.]
1- Magellan

Magellan, çok güçlü bir Paramecia türü meyve olan Doku Doku no Mi'yi yemiştir. Bu meyve ona sınırsız miktarda ölümcül zehir salgılama ve ürettiği zehri kontrol edebilme gücü vermiştir. Magellan değişik formlarda ve farklı güçlerde zehirli saldırılar yapabilir.
(Hükümet)

2- Rob Lucci

CP9 için çalıştığı dönemde, organizasyonun en güçlü ismi olan Lucci, gücü Shichibukai tarafından bile oldukça iyi bilinen bir adamdır.
( Hükümet )

3- Jinbe

Jinbe, Logia türü bir güce sahip olan Ace ile eşit bir güce sahiptir. Jinbe ve Ace, Newgate olay yerine gelmeden önce, beş gün boyunca ölümüne dövüşmüştür.
(Hasır Şapka Tayfası)

4- Franky

Franky vücuduna yaptığı biyonik modifikasyonlar nedeniyle, inanılmaz derecede insanüstü bir güce sahiptir. Yıllarca gemi sökümcülüğü yapmasının yanı sıra, korsan olmadan önce ödül avcılığı yapmasının Franky'nin müthiş fiziksel yeteneğine çok fazla katkısı olmuştur.
[ General Franky olabiliyor. Ancak sizi herhangi bir aracın içine alamaz]
( Hasır Şapka Tayfası)

5- Donquixote Doflamingo

Doflamingo, (eski) Donquixote Korsanları'nın kaptanıydı. Ayrıca Shichibukai unvanına da sahipti. Ancak gücü Shichibukai standartlarının ötesindedir. Tayfası üzerinde tam kontrolü vardır. Yeni Dünya'daki yeraltı organizasyonunu yönetmiştir.
( Eski Schibukai)

6- Gecko Moria

Moriah zeki ve her duruma uygun stratejiler geliştirebilen biridir. Genelde planlarını zombileri üzerinden kurar. Belirli gölgeleri, belirli bedenlerin içine koyar. Değişik sorunları çözmek için, soruna uygun güçleri olan zombileri kullanır.
(Eski Schibukai)

7- Marco

Eski Beyazsakal Korsanları'nın birinci tümen komutanı olan Marco, kendisinden alt rütbede olanları emrine alabilirdi. Newgate'in ölümünden sonra tayfadaki en üst düzey kişi olduğundan, tayfanın kalanının komutasını almış ve onlar ile birlikte Marineford'dan geri çekilmiştir.
(Eski Beyazsakal Mensubu)
8- Jozu

Jozu, önceden çok büyük bir korsan filosu olan eski Beyazsakal Korsanları'nın 3. tümenini komuta ettiğinden, bu filonun en üstün savaşçılarından biriydi. Marineford Savaşı'nda, Shichibukai ve Amiral seviyesinde bir güce sahip olduğunu göstermiştir.
(Eski Beyazsakal Mensubu
9- İssho ( Fujitora)

Dövüş gücü bakımından Issho, Dünya Hükümeti içerisindeki en güçlü adamlardan biridir. Bir Amiral olduğu için "En Büyük Askeri Güç"lerden biri sayılmaktadır.
(Denizci)

10- Monkey D. Garp

Dövüş konusunda Garp'ın ünü herkesçe bilinmektedir. Dünyadaki en çetin yer olan Yeni Dünya'da bile, Garp gücünden korkulan bir adamdır. Denizciler içinde kahraman olarak tanınır ve Korsanlar Kralı Gol D. Roger'ı sayısız defa köşeye sıkıştırmıştır.
(Denizci)
Gücünü bildiğimiz kişileri ekledim. Örneğin listede Tsuru olmamasının sebebi bu.

Son düzenleme:
Ben tam anlayamadım. 10 karakter seçiyoruz, beşi savaşa dahil olmayıp beni koruyor, kalan beşi de düşmanlarıma mı saldırıyor?

Ben tam anlayamadım. 10 karakter seçiyoruz, beşi savaşa dahil olmayıp beni koruyor, kalan beşi de düşmanlarıma mı saldırıyor?
5 tanesi seni koruyor diğerleri seni öldürmeye çalışıyor.
İlla bu 10 isim mi olmalı yoksa kendimiz mi yazalım?
Örnek olması için yazdım aslında. Tam takım kurup kurallara uyulduğu sürece istenilen herkes yazılabilir.

Bizi öldürmeye çalışan düşmanları da mı biz seçiyoruz ?
Eğer kendin yazmayacaksan seçtiğin 5 karakter dışında bu listedeki diğer 5 karakter saldıracak. Eğer kendin yazmak istersen evet sen seçiyorsun.

Konu mantığı güzel fakat

Şu kurala istinaden mesajında karakterleri kendi grupları içinde ayırman güzel olurdu. Bu şekilde karışıyor.
Karakterlerin altına rütbelerini yazdım aslında. Nasıl bir şeyden bahsettiğini anlamadım tam olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık