Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocuk Goku Nereye Kadar Gidebilir?

Hangi aşamada kalır, hangi aşamadan sonra yoluna devam edemez?

• Kullanılan toplam oy
    50
Hangi aşamadan sonra devam edemez diye soruyor. Ondan Arlong dedim. Arlong'u rahat alır, Crocodile'la baş edemez şeklinde görüyorum.
Crocodile Piccolo'nun gösterdiği yıkıcı gücün tırnağını göstermedi.

Aslında küçük bir nükleer bombanın etki alanını iyice araştırmak gerek. Piccolo Daimao'nun yok ettiği küçük adalardır, küçük kasabalardır mantıken hepsi şehir olsa baya uçuk olurdu
Piccolo kura çekerek bölge seçiyor ve rastgele bir bölgeyi yok edeceğim diyordu. Hatta Bulma, ya benim şehrime de sıra gelirse diye korkuyordu. Böyle böyle tüm dünyayı yok edecekti adam. O bölümlere tekrar bak istersen. Evet uçuk ama Dragonball zaten uçuk bir seri.

One Piece'te ülke, belki kıta yok edebilecek güçler var. Yani farklı seviyeler tamamen.
Şimdiye kadar bunları görmediğimizden abartı mı yoksa gerçek mi bilemiyoruz. Böyle bir güç sadece yonkoularda olabilir.

Crocodile Piccolo'nun gösterdiği yıkıcı gücün tırnağını göstermedi.

Piccolo kura çekerek bölge seçiyor ve rastgele bir bölgeyi yok edeceğim diyordu. Hatta Bulma, ya benim şehrime de sıra gelirse diye korkuyordu. Böyle böyle tüm dünyayı yok edecekti adam. O bölümlere tekrar bak istersen. Evet uçuk ama Dragonball zaten uçuk bir seri.

Şimdiye kadar bunları görmediğimizden abartı mı yoksa gerçek mi bilemiyoruz. Böyle bir güç sadece yonkoularda olabilir.
Aslına bakılırsa doğru diyorsun, bu noktada daha güçlü olmama sebebi kalmıyor buradakilerden. Yıllardır bildiklerime fazla güvenerek mantığı kaçırmışım belki de. Neyse, o zaman açalım bebe Goku'nun yolunu alsın hepsini. Piccolo Daimao Saga çok sağlam aslında, dünyayı tehdit eden bir arc'ta gelmişim iki üç bilgiye dayanarak konuşmuşum. Fikrim değişti. :good:

Goku demek all in demektir benim gözümde. Bu veletin ne kadar hızlı geliştiğini unutmayın. Hele bir de senzu fasulyeleri varsa her türlü op'nin içinden geçer. Yanlış hatırlamıyorsam savaş sırasında görerek kamehameha açıyordu. İradesi sağlam, saiyan olması sayesinde savaşçılığı da var bu yüzden tereddütüm yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık