Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

çiköfte tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Luffy
  Luffy
  Aslında iki şeyi de istiyorum. Avrupayı gezmek ve giriş çıkışlarımın serbest olması ve fakultede okumak. Neyi istediğimi biliyorum ama neyi istemediğimi bilmiyorum asıl sıkıntım bu :/
  31 Tem 2018
 2. çiköfte
  çiköfte
  Saydıkların zaten iyi bir uninin sana kattıkları ve evropa... okumayı istediğin birkac bölüm yok mu la? Işin en onemli kısımlarından birini, saydıkların icin cok da teget geçme. Tecrübe konuşuyo, bölüm onemli.
  31 Tem 2018
 3. Luffy
  Luffy
  Şimdi köftem yurtdışı bağlantılarım çok. Hepsi bölüm fark etmeden bir dört yıla yerleşip avrupaya gelmemi istiyor. Orada dil öğrenip gidiş gelişimi serbest hale getirmemi tavsiye ediyorlar.
  31 Tem 2018
 4. Luffy
  Luffy
  Eğer böyle yaparsam 1 yıl da orada dil öğreneceğim fakulteyide orada okuyacağım. Biraz karışık yani.
  31 Tem 2018
 5. çiköfte
  çiköfte
  Tamam ama bir bölüm seciyosun en basta di mi? Sana cok uzak bir seçim de bulunma , tek tavsiyem. O 4 yıl piç olmasın. Zamaninda yanlis bölüm tercih etmiş biri olarak söylüyorum, çok can sıkıcı oluyor. :) iyice düşün, hayırlı olur ins. Senin icin kardisim.
  31 Tem 2018
 6. Luffy
  Luffy
  Canını yerim sağolasın :) Hiç çalışmadan 300 almış bir insanım. Bazen götümü kırıp 1 yıl çalışsam 400 belkide 450'yi bulur muyum? diyorum. Yüksek ihtimal bulurum. Belki ego belki başka bir şey bilmiyorum kendimi zeki görüyorum hadi her insan kendini zeki görürde etrafımdaki çoğu kişi aynı yerden dem vurunca bulunduğum konumun sadece üşengeçlikten, tembellikten ibaret olduğunu düşünüyorum.
  31 Tem 2018
 7. Luffy
  Luffy
  Sen neler yapıyosun bu arada? iyisindir umarım.
  31 Tem 2018
 8. çiköfte
  çiköfte
  Seni pek tanımıyorum tabi, ama değişik, farkli dusunmeye acik bir kafan var. Tembel olmak bazen ise yarar ama kritik zamanlar harekete geçersen. Cok da sey etme kisacasi. :D
  31 Tem 2018
 9. çiköfte
  çiköfte
  Iyiyim, saolasin. Sadece sigarayı birakmaya çalışıyorum. Cok gerginim, kendimi oyalamaya calisiyorum. :(
  31 Tem 2018
 10. Luffy
  Luffy
  Bırakırsın yav sigara o kadar şey değil kasma kendini.
  31 Tem 2018
 11. çiköfte
  çiköfte
  Hi hı!..
  31 Tem 2018
 12. çiköfte
  çiköfte
  Çıkmazlar sapsallar, araba sahiplerini uyarmak gerekiyor yavru kedi döneminde haklisin. Bu arada duyarliligini takdir ettim, yigidim. :)
  5 Ağu 2018
 13. Luffy
  Luffy
  Sabah saatin bilmem kaçı be köftem nerden bulcam o saatte arabanın sahibini. Not düştüm biri görüp itfaiyeyi aramış çıkarmışlar kediyi. :)
  5 Ağu 2018
 14. çiköfte
  çiköfte
  Uyarmışsın iste bir sekilde ya, sakinnn. Itfaiye aramak ise iyi çözüm hakkaten.
  6 Ağu 2018
Yukarı Çık