Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Alpamis tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Ben de öyle bir şey bekliyorum. Animede ses tonu üzgün olur, yüzünden terler akar falan. Gülerek söylediğini sanmıyorum. Ama sonrasında olayların sonucunu akıl edemediğinden (keşke gözlem kullansaymış) direkt söylemiştir. Çocuğu üzmek amaçlı söylemediği için bu konuda Luffy'i eleştirmiyorum zaten dediğim gibi. Tamamen saflığından kaynaklı bir şey.
  19 Tem 2018
 2. Alpamis
  Alpamis
  Luffy kompleks bir karakter. Direk çocuk diye birisini ayıracak bir tarafı olmuyor. Yeri gelince çocukları da çok ciddiye alıyor. Adam serinin başında köpeği bile ciddiye alıp konuşuyordu. O anlamda bu çocuktur kaldıramaz diye düşündüğünü düşünmüyorum. Yani çocuklardan böyle bir kırılganlık beklemiyordur Luffy.
  19 Tem 2018
 3. Alpamis
  Alpamis
  Böyle düşünmesinde kişiliğinden tut küçükken yaşadığı şeylere kadar her şeyin etkisi vardır. Bir de konu Ace olunca yani direk kendi en yakını olunca çok daha soğuk olmuştur bu konuda.
  19 Tem 2018
 4. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Belki dediğin gibi Ace değil de başka birinin haberini verse böyle davranmazdı, onun etkisi vardır. Ya da zorlarsak çocukken Sabo'nun ölümünü falan yaşamıştı. Ben yaşadım, bana bir şey olmadı, ona da olmaz falan diye düşünmüş olabilir dediğin gibi. Ama doğru değil işte. Gerçi Wano'yu falan kurtararak bu yaptığını fazlasıyla affetirecektir, o yüzden bu mevzuya fazla takılmaya gerek yok diye düşünüyorum ben :)
  19 Tem 2018
 5. Alpamis
  Alpamis
  Ben çocuğunun kendi öz abisinin öldüğünü bu şekilde söyleyeceğini düşünmüyorum. Ama konu Ace olunca buz kesmiştir. Hani onun için bu hatırlamak bile acı verici olacağı için bir de alıştıra alıştıra söylemesi mi kalacak demekti.

  Yok Sabo'yu ben yaşadım o da yaşar diye değil de kendi yaşadıkları ve kişiliği yüzünden Luffy'de doğrudan bir ayrımcılık yok. Bazen bir çocuğa yetişkinmiş gibi davranıyor Luffy.
  19 Tem 2018
 6. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Belki Ace'in abisi olmasının etkisi vardır. Kocası ölen bir kadın yeri geldiğinde oğluna bu haberi alıştıra alıştıra verebiliyor. Ama herkesten aynı olgunluğu beklemek yanlış olur tabi.
  19 Tem 2018
 7. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Sana şunu soracağım. Çocuk Ace yerine Vergo'yu seviyor olsaydı, Luffy onun ölüm haberini alıştıra alıştıra verir miydi sence? Bence yine vermezdi. Sonuç olarak aynı yere çıkıyoruz. Saflığından veya yaşadığı şeylerden dolayı, akıl edemiyor işte.
  19 Tem 2018
 8. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Bence bir yetişkene de alıştıra alıştıra söylenmelidir ama bu başka bir mevzu şimdi.
  19 Tem 2018
 9. Alpamis
  Alpamis
  Hiç söylemezdi belki de.
  19 Tem 2018
 10. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Ölümüne kendisinin dolaylı olarak sebep olduğunu söylemezdi belki ama kesin söylerdi bence. Ama yine alıştıra alıştıra değil pat diye söylerdi diye düşünüyorum.
  19 Tem 2018
 11. Alpamis
  Alpamis
  Bu mizacında var zaten. Ama emin değilim. Ama Ace'in ölümü Luffy için de çok zor. Çok soğuk bir hal almıştır o ara diye tahmin ediyorum.
  19 Tem 2018
 12. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Luffy konusunda ortak bir paydada buluşabiliyoruz zaten. Öyle bir şey olacağını sanmıyorum ama gülerek falan söylemişse fena patlayacağız ama :D
  19 Tem 2018
 13. Alpamis
  Alpamis
  Gülerek söylemişse bir bokluk vardır. Reddetme psikolojisidir o. İmkanı normal bir şeymiş gibi söylemesinin bana göre.
  19 Tem 2018
 14. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Luffy genelde güldüğü için Luffy için normal bir şekilde söylemek = gülerek söylemek oluyor işte.
  Gülümsemediği her durum benim için uygundur.
  19 Tem 2018
 15. Alpamis
  Alpamis
  Bakalım nasıl bir durumda söylemiş.
  19 Tem 2018
 16. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Aynen, yarın anlaşılır artık.
  19 Tem 2018
Yukarı Çık