Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

RedTeroR tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Luffy
  Luffy
  Sence irade nedir? .d
  14 Tem 2018
 2. RedTeroR
  RedTeroR
  Manga ve Animelerde İrade genelde kırılmamak anlamı taşıyor. En azından ben öyle anlıyorum. İrade genel itibariyle başarmak için her şeyi ortaya dökmektir. Bu her şeye kuyruğunu kıstırıp kaçmak girmez tabi xD
  14 Tem 2018
 3. Luffy
  Luffy
  Bence sözlük anlamı daha mantıklı :D Tabi bu senin görüşündür saygı duyarım ama irade sadece geri vites yapmamak değildir. İrade dediğin gibi kırılmamaktır ama sadece geri vites yapmamak değildir bak altını çiziyorum.
  14 Tem 2018
 4. RedTeroR
  RedTeroR
  Zaten çok fazla anlamı var ben genelde kullanılan anlamın o tür geri viteslerle zarar gördüğü düşüncesindeyim sen aksini düşünürsün, bir şey diyemem.
  14 Tem 2018
 5. Luffy
  Luffy
  İrade çok değişken bir şey en azından kişiden kişiye göre çok değişiyor gördüğümüz kadarıyla. Verdiğin kararın arkasında durma, yapacağım dediğin şeyi yapmak, verdiğin sözü tutmak, zor kararlar almak, değer verdiğin kişiler için bıçak altına yatmak.
  14 Tem 2018
Yukarı Çık