Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Master of Puppets tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Saitama
  Saitama
  Devam etmek için değil, son argümanınla alakalı olduğu için eklemeyi uygun gördüm.
  12 Tem 2018
 2. Master of Puppets
  Master of Puppets
  Direkt "geleceği görme dedi o yüzdden geleceği görme benim geleceği görme algıma göre belirlenmiştir" diye girdiğin için tartışmanın bir şeye yaramayacağını düşündüğüm için tartışmak istemyorum. Mesele bir meseleyi konuşmak istememek değil. Bakışın değişebilir değil.
  12 Tem 2018
 3. Saitama
  Saitama
  Ben tartışmak ve karşımdakinin fikrini değiştirmek için değil, konu üzerine fikir alışverişi yapmak için yaklaşmıştım. Yoksa senin argümanın gayet mantıklı. ''Niyet ya da olacak olan şeyin arkasında bir irade olması'' kısmını anlıyorum.Bu gözlem hakisinin işleyiş şekli ve geleceği görme muhabbeti gözlem hakisinin geliştirilmesiyle oluyor. Aynı ana mantık bunda da olmalı diyorsun. Haklı olabilirsin. 1/2
  12 Tem 2018
 4. Saitama
  Saitama
  2/2 Ben bunun aksi bir sahne olduğuna emindim nedense, o yüzden biraz kesin konuşmuş olabilirim. Şimdi tekrar okuyorum WCI arcını. Belki de yanlış hatırlıyorumdur.
  12 Tem 2018
Yukarı Çık