Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Millennium Wizard tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Shiki ilk bilgi yarışmasi yaptığı zamanlar ben banlıydım, yarışmaya katılmak için fake hesabı açmıştım. Anlaşılmasın diye de Waka sama diye açtım. Sana resmi attığım zaman hesap bir yillıktı yani yeni hesap değildi. Neyse konu bu değil zaten :D
  8 Tem 2018
 2. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Geçen sene kendimi banlatmadan once @amaneden e gizli hesabın varlığından bahsettim ve banlanmadan önce itiraf edeceğim dedim. Özellikle ona bahsetmemin nedeni yarışmada ikinci olmuş olması Amacımsa banlıyken o hesaba da girememekti. Sonra o da şakayla karışık sınırsız yersin dedi de ben fazla ciddiye aldım. İtiraf etmedim. Neyse en azından amaneden ben olduğumu bildiği için o hesaba girmezdim.
  8 Tem 2018
 3. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Şimdiki kafam olsa kendimi banlatmam ama neyse :D
  8 Tem 2018
 4. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Şansa ben kendimi banlattıktan iki gün sonra Amaneden mod oldu. Ben de banlanacagim diye bekliyordum o sıralar. Bir yandan da yok yav banlamaz, o kadar sırrımı paylaştım diye düşünüyordum. Ama amanedene güvenemiyorum yani :D Bir ara fake hesaba girerim de tekrar konuşurum diye düşünüyordum. Sonra sen iddiayı kaybedene kadar beklemeye karar verdim işte.
  8 Tem 2018
 5. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Not defterine yazmıştım buraya parça parça atayım derken silindi, şimdi gel devamını tekrar yaz :(
  8 Tem 2018
 6. Millennium Wizard
  Millennium Wizard
  Yani haybeye 1 yıllık hesap mı gitti şimdi :) Zaten sınırsız yemiş adama izin vermiyorlar bildiğim kadarıyla.Sınırsız atmıyorlar.Amaneden iyi korkutmuş seni o zaman :D O shiki forumda rahat durmadı nedense derdi neydi bilmiyorum.
  8 Tem 2018
 7. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Neyse sen iddiayı kaybettiğin gün fake hesap ile foruma girdim. Once sana şişman kuşun ayarlanmış resmini attım.  Sonra amanedene eğer gerekiyorsa ikisini banla yazmıştım. Bunu yazmamın sebebi şu. Banim açılır açılmaz mercury'nin sınırsız banlanma ihtimali de var. Ve eğer o sınırsız banlanirsa başka bir ikinci hesap açmak için beklemem gerekecek. İp den anlaşılıyor çünkü.
  8 Tem 2018
 8. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Ama eğer hemen şimdi banlanirsa daha az bekleme süresi ile yeni hesap açabilirim. Neyse sıkıntı kalmadı, diğer hesap kapanmadı. Sadece fake hesap sınırsız yedi. Olay böyle işte.

  Yalnız eğer şimdi ban yersem o zaman komik olacak :D
  8 Tem 2018
 9. amaneden
  amaneden
  Son duanı et :oleyo:
  8 Tem 2018
 10. Millennium Wizard
  Millennium Wizard
  Evet tam planladığım gibi. *_* Kira olarak adaleti elime aldım ve itiraf etmeni sağladım belki deftere adını yazmayacağım ama defterden ismin tükenmez kalemle silinecek. :D
  8 Tem 2018
 11. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Zaten öteki hesap pek umrumda değildi yani, sadece sinema biletini almak için açtığım bir hesap, ben bunu kurtardığıma sevindim.

  Shiki olayını çok bilmiyorum da küfür mü etmiş ne olmuş, amaneden banladiysa vardır bir bildiği :D
  8 Tem 2018
 12. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  @amaneden artık yemiyorum, bir mod tanıdığın varsa belki yerim ama :D

  @Millennium Wizard sana asla güvenmemem gerektiğini bilmeliydim, eski bir dof hateri olduğum için intikam isteyeceğin hiç aklıma gelmedi :(
  8 Tem 2018
 13. amaneden
  amaneden
  Olmaz olur mu? Kimileri bana derin devlet diyor.
  8 Tem 2018
 14. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  @amaneden şimdi her şey yerli yerine oturdu. Shiki forumda gizlice kendine yandaş toplayıp bir gün aniden forumu ele geçirmeye çalışıyordu. Sen derin devlet olarak bu müstakbel isyan girişiminden rahatsız oldun ve shiki'yi kellesini almak suretiyle banladın :oleyo:
  8 Tem 2018
 15. amaneden
  amaneden
  Shiki goygoy yapıyorum ayağına cidden ortalığı karıştırıyordu. Pek çok hatası, yanlışı, hakareti, üçkağıtçılığı, rahatsızlığı oldu. Sonunda hak ettiği yeri buldu. :oleyo: Şaka maka yönetimle alakam yok. :D
  8 Tem 2018
 16. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Yönetimle alakanın olmadığının farkındayım, Her şakayı da yemiyorum yav :D

  Shiki dediğin gibi trollüğü fazla abartıyordu. Her neyse üstünden kaç ay geçmiş bir şey zaten, tekrar konuyu açmaya gerek yok :)
  8 Tem 2018
 17. amaneden
  amaneden
  Ahahah. +1
  8 Tem 2018
 18. Millennium Wizard
  Millennium Wizard
  Eğer iddiadan sonra tekrar hater olmayacağına teminat verirsen planı iptal edebilirim. :D
  8 Tem 2018
 19. Charlotte Linlin
  Charlotte Linlin
  Yalnız cidden artık dof'tan nefret etmiyorum. Nötrüm diyebilirim. Uzun süre one piece hakkında tartışmamanın sonucu bu olsa gerek :)
  8 Tem 2018
Yukarı Çık