Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaido_93 tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. justahuman
  justahuman
  Teşekkür ederim. Hikayesinin gerçekten yaşanmış olaydan alınmış olması beni ayrıca etkiledi. Geç olsa da Laboon'u ve onu göreceğiz diye düşünüyorum. Laboon'nun beklediği kadar o da bekliyordur Luffy'i :))
  24 May 2018
 2. Kaido_93
  Kaido_93
  Aaa bak onu bilmiyordum. Ölmüş sahibini uzun bir süre metroda bekleyen akita köpeği vardı ondan mı esinlendi acaba? Chouchou'nun sahibi de yaşlıydı. Aynen ben de öyle düşünüyorum. Luffy'yi baya sevmişti :))
  24 May 2018
 3. justahuman
  justahuman
  Esinlendi diye düşünüyorum. Hachiko diye film de var. Hachiko'nun heykeli var gerçekte Chouchou'nun da benzer bir heykeli var manga kapağında. Luffy döndüğünde Chouchou ölmüş olursa daha çok benzer hikaye. Ve dramın kralı olur :( Ama Oda esinleniyor sadece birebir aynı işleyiş olmuyor bu sebeple böyle olmaya da bilir.
  24 May 2018
 4. justahuman
  justahuman
  Bu arada avatarındaki Joey mi? Yu Gi Oh en sevdiğim çizgi filmdi belki de. Anime olduğunu ve internette bulabileceğimi öğrenince sevinip izlemiştim. Ayrıca anime olduğunu bilerek izlediğim ilk seridir :)) Ama diğer serileri sarmadı.
  24 May 2018
 5. Kaido_93
  Kaido_93
  He aynen Hachiko'ydu köpeğin adı. One Piece Wikia'ya baktım da oradan esinlenildiği yazıyor. Aynı zamanda Bobby diye başka bir köpek daha varmış. Onun da hikayesi aynı böyleymiş. İkisinden biri olabilir :( Umarım öyle bir şey olmaz :(

  http://onepiece.wikia.com/wiki/Chouchou En altta yazıyor.
  24 May 2018
 6. Kaido_93
  Kaido_93
  Evet Joey :) Çok severim kendisini. Benim de en sevdiğim 4 seriden biridir Yugioh :) İlkler her zaman daha güzeldir ya. Ben diğer serilerinin bir kaçını izledim ama ilk Yugioh efsanedir benim için :)
  24 May 2018
 7. justahuman
  justahuman
  Wikia'da yazdığını bilmiyordum iyi oldu attığın. Teşekkür ederim :))

  Aynen öyle :))
  24 May 2018
 8. Kaido_93
  Kaido_93
  Rica ederim :))
  24 May 2018
Yukarı Çık