Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daredewill tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. setokaiba
  setokaiba
  @Alpamis in cezası sağ olsun bu avatarı ve parantez içini seçti. :( Keşke OP ile sınırlasaydım cezayı. :( Oyunların gerçek kralı SETO KAİBA dır. :)
  17 Mar 2018
 2. setokaiba
  setokaiba
  17 Mar 2018
 3. Alpamis
  Alpamis
  Seto imiş. Seto'nun kendisi Yugi'nin gelmiş geçmiş en iyi düello canavarları oyuncusu olduğunu kabul etmiş. Karşısında Yami 3 Tanrı kartı ile beraberken bile yenmiş adamı siz neden bahsediyorsunuz? :D Seto rüyasında bile göremez bunu.
  17 Mar 2018
 4. Alpamis
  Alpamis
  Onun dışında sonuna kadar Yami'ciyiz.:D
  17 Mar 2018
 5. Daredewill
  Daredewill
  lan Alpa lan Alpa, mavi gözlü beyaz ejder gibisi var mı lan? Yugi kendi başına bir hiç, kral Kaiba. Yugi'ye değil tanrı Yami'ye kaybediyor reis. Pegasus da asıl reislerden, aşkı için yapıyor hep.:D Bana şimdi yugi oh izleteceksiniz.
  17 Mar 2018
 6. Daredewill
  Daredewill
  O değilde yine ana karakterden yanasın.hahaha
  17 Mar 2018
 7. Alpamis
  Alpamis
  Ahaha. Pegasus'u severim BAK ben de. Bakura'da fenaydı.

  Yami ile bir bütündü Yu gi Moto. Ama sonunda onu da yeniyor işte Yugi. Sonunu hatırlamıyorsun herhalde? Kaiba kendi ağzıyla kabul ediyor Yugi'nin gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olduğunu la.:D
  17 Mar 2018
 8. Alpamis
  Alpamis
  Bu arada mavi gözlüyü çok beğenmiyorum. Benim favori Kardlarımdan biri Kara Büyücü'dür aga.
  17 Mar 2018
 9. setokaiba
  setokaiba
  Yami’nin yanında dura dura öğrendi oyunu yani havadan p.up aldı, yoksa Seto’nun yanından geçemezdi de neyse. :) Yazardan torpilli Yugi.
  Yami’ye sözüm yok kendisi “sen nasıl bir kralsın” daki kraldır. :D
  17 Mar 2018
 10. Daredewill
  Daredewill
  Yami zaten, tanrı la, o bilmeyecek de ben mi bileceğim bu işleri. Adam en iyiden eğitim aldı. Karanlık büyücüyü bilmez miyim, yaşlanınca gücü artmıştı, Joey'in eline vermişti. Onu sevmemene şaşmamalı. Çünkü Yugi zaten en sevdiği kart. Oyunda kartlar yerine geçiyorlardı ya hani.:D Bu gece az izleyim.
  17 Mar 2018
 11. Alpamis
  Alpamis
  La Yu gi zaten çok usta bir oyuncu. Yami ona öğretmiyor Yami ile birlikte oynuyorlar. Millennium'u dedesi uğraşıp çözemiyor. Ki dedesi de en iyi kard oyuncularından biridir Yu Gİ'nin. Yu gi zaten küçük yaşta oyunda kendini kanıtlıyor. Dedesini katlıyor. Sonrasında da puzzleı alıp çözüyor. O puzzleı Yu Gi'den başkası da zor çözerdi.
  17 Mar 2018
 12. Alpamis
  Alpamis
  Yu Gi'nin kard destesinde çok güzel karakterler vardı bence. Kaiba'nın ki hep güç odaklıydı. Yu Gi'nin ki de kombinasyonlar olsun strateij kartlar olsun çok müthişti. O yüzden ayrı bir sarar onun düelloları.:D
  17 Mar 2018
 13. Daredewill
  Daredewill
  3 mavi gözlüyü birleştirdi lan insafsız adam daha ne yapsın? yugi dededen öğrendi ama sonra yami elinden tuttu işte. Yami olmasa millennium yapbozu olmasa bu gün zirve olmazdı. En kritik zamanda Yami devreye girdi. Kaiba tek başına oynadı hep, yapbozu olmadı.
  17 Mar 2018
 14. Alpamis
  Alpamis
  Kaiba da en güçlü desteyi para ile topladı ona bakarsan? :D Kendi kurduğu sistemde yenildi Kaiba. Hile ile en güçlü desteyi topladı adam. Neyse sorun o değil.

  Kardlardan bahsedek. Nereden ulaşabiliriz kard görsellerine? Ulan hatırlamak istediğim bir iki kart var ama isimlerini bilmiyorum.
  17 Mar 2018
 15. Alpamis
 16. setokaiba
  setokaiba
  Kaiba’da da bir milenyum parçası olsaydı da görseydik keşke kral nasıl olur. :)

  Birde mavi gözlünün hikayesi kara büyücüden daha iyi bundan dolayı sonuna kadar Ultimate Blue Eyes White Dragon.
  17 Mar 2018
 17. kuroashi.no.sanji1993
  kuroashi.no.sanji1993
  Oyunların gerçek kralı Yami Marik :D Diğer kişiliği teslim oldu yoksa yenilecekti. Ayrıca Yugi'nin Yami Marik'i zorlaması da Kaiba sayesinde oldu. Malum Fiend's Sanctuary kartını verdi Kaiba.
  17 Mar 2018
 18. setokaiba
  setokaiba
  17 Mar 2018
 19. Daredewill
  Daredewill
  ben kendim defter kağıdıyla kartları ve oynunu yapmıştım. Zorla öğretip oynardım. İlk kuralları daha iyiydi. Mavi gözlü benim favorim ya.
  17 Mar 2018
 20. setokaiba
  setokaiba
  17 Mar 2018
 21. Alpamis
  Alpamis
  Sağol arkadaşım. Yalnız @Daredewill ben de defter kağıdına bakıp çizmeye çalışırdım küçükken. O zamanlar internetimzi yoktu. Biraz hayal gücü biraz da sabah yakalarsam Televizyonda durdururdum o anı ordan bakıp çizmeye çalışırdım kağıdın üstüne. Sonrada amca oğullarıyla kardeşlerimle oynamaya onlara onatmaya çalışırdım. Ne günlerdi be.:S
  17 Mar 2018
 22. Kaido_93
  Kaido_93
  Vay Yugioh muhabbeti varmış buralarda :) Ben ayrım yapmıyorum hepsini seviyorum ama Joey Wheeler'ın yeri ben de ayrıdır :) Genel olarak anime dünyasında en sevdiğim karakterlerden biridir.
  18 Mar 2018
Yukarı Çık