Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Raiden tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. justahuman
  justahuman
  Hocam adamın en önemli gücü gitti bir an da, yemek yemesini geçtim, çayı kullanmasını bile istemezken bir şekilde Kata'nın KH'sine error verdirdi Oda. Bu dövüş Luffy'nin iradesini ortaya koyup bileğiyle alacağı bir dövüş bekliyordum. Bölüme göre Kata'nın KH'sini etkin kullanamadığı ortada yemek yerken yakalanmasından -Şimdilik- hayal kırıklığındayım
  27 Eki 2017
 2. Raiden
  Raiden
  Yemek yerken yakalandığı için k.hakisini tam kullanamadı desek bile dövüş boyunca devam edecek diye bir şey yok. Bir görelim de ondan sonra karar veririz. Şimdilik sen hater'lara malzeme veriyorsun sadece. :D Ortada bir şey yok hala.
  27 Eki 2017
 3. justahuman
  justahuman
  Haterler için her zaman yeterince malzeme vardır zaten. : ))
  Devam etmemesi önemli değil bu noktadan sonra Luffy pata küte dövse bile bir şey ifade etmez. Oda açıkça normal şartta Luffy sağkol seviyesinden çok uzak diyor. Bu üzdü beni. Zemin çok müsaitti Luffy'nin gücünü ortaya koyması için. Ama Luffy'nin gücünün sınırlarını sonraya saklamak için rakibi aşağı çekti Oda.
  27 Eki 2017
 4. justahuman
  justahuman
  Böyle olunca da haterler doğal olarak malzeme buluyor Luffy küçümsemek için. Benim kastım bu Luffy'nın gücünün sınırı bu değil saklamak için yapıyor bunu ama böyle olmamalı madem öyle pedro patlatmayacaksın tayfayı bu kadar çıkmaza sürüklemeyeceksin.
  27 Eki 2017
 5. Raiden
  Raiden
  Ortada bir handikap falan yok yalnız. Kısa süreliğine k.haki kullanamadı o kadar. Haftaya tekrardan kullanır zaten. Daha dövüş yeni başlıyor.
  27 Eki 2017
 6. justahuman
  justahuman
  Artık kullanıp kullanmaması önemli değil. Dövüşünü değiştirmek zorunda kaldı. Kata yakalanmadan önce sakinliği hatırlatılması vs. hep bu sebepleydi. Artık karşısında başka bir karakter var bana göre. Kişilikler gücü değiştirir. Dediğin gibi bakalım diğer bölümlerde netleşir.
  27 Eki 2017
Yukarı Çık