Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

k@isoku tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. justahuman
  justahuman
  Evet, alelade : ))
  19 Eyl 2017
 2. k@isoku
  k@isoku
  normal olmak anormal olmaktan biraz daha gri desene..
  19 Eyl 2017
 3. justahuman
  justahuman
  Hayat felsefem de gri. Ne siyah ne beyaz, tarafsızlıkla suçlanan kitlesiz taraf: ))
  19 Eyl 2017
 4. k@isoku
  k@isoku
  kimse suçlanan.. herkes kendine yapıyo zaten.. önemli olan ipleri doğru tutup sağlam bir yönle kendimizi daha grileştirmek belki de.. stabilizasyon gibi..
  19 Eyl 2017
 5. justahuman
  justahuman
  En önemlisi ve en zoru da o ya. Bir ayağını doğruda sabitleyip dünyaya bakmak ve her şeyi tatmak ama doğru süzgecinden geçirmeyi unutmamak önemli olan. Ancak ayağını sabitleyecek bir nokta bulmakta en zor. Ve o noktanında gri olduğunu fark ettiğinde değil bin yıldan da öte, uçsuz bucaksız bir evrende yalnız doğmuş bir grilik gibi hissediyorsun.
  19 Eyl 2017
 6. k@isoku
  k@isoku
  ayağını bir doğruya değil de birbirine benzer noktalara sabitlemek daha sağlıklı sanki.. eğer benzer noktaların sayısı artarsa senin dengen zor bozulur.. ayakta dimdirek bir direk gibi kalırsın.... iyi ki öyle hissediyorsun.. hislerin çoğalsın.. sen lazımsın galiba buralara..
  19 Eyl 2017
 7. justahuman
  justahuman
  Harf aşımıyım ben.
  19 Eyl 2017
Yukarı Çık