Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Monkey D. Luffy tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Deku
  Deku
  İyidir ya, nolsun? Okul bitti, memleketteyim. Sınavların sonucuna göre yaz okulu ihtimali var. O yüzden fazla alışmamaya çalışıyorum rahata. :)

  Forumdan da OP'tan da soğuduğum için pek girmyorum. Sadece bölümleri takip ediyorum.

  Sen nasılsın peki?
  12 Haz 2017
 2. Monkey D. Luffy
  Monkey D. Luffy
  Olsun gene de keyfine bak. Sonra keyif yapamıcan.

  Niye soğudun hayırdır?
  12 Haz 2017
 3. Deku
  Deku
  Zaten forum gereğinden fazla vaktimi alıyordu. Daha doğrusu o almıyordu ben vaktimi ona veriyordum. :D Mod olmadığım dönemlerde dahi bu böyleydi. İkincisi aynı tartışmaların dönmesi sıkmaya başlamıştı. Özellikle bölümün çıkmadığı ve boş bölümlerin çıktığı vakitler bezdirici gelmeye başladı.
  14 Haz 2017
 4. Deku
  Deku
  Ama en önemlisi üniye başlamam oldu. Arkadaş edinmek ve onlarla vakit geçirmeyi tercih ettim. Tercihimden mutluyum. Ben bu forum işleri ile sosyal hayat arasındaki dengeyi ömrüm boyu sağlayamadığım için birini bırakmam gerekiyordu. Neyse ne anlattım be, roman yazdım kusura bakma. :D
  14 Haz 2017
 5. Monkey D. Luffy
  Monkey D. Luffy
  Bazen zevkler değişebiliyor ve forum sıkabiliyor. Gene aslında sağlayamamışsın bu sefer denge diğer tarafa çok ağırlık vermiş. :)
  14 Haz 2017
 6. Deku
  Deku
  Aslında en güzeli dengenin sağlanması. Hem forumu hem de sosyal hayatımı ayarlayabilsem çok iyi ama birinde fire vermek gerektiğinde seçilmesi gereken taraf belli. :)
  15 Haz 2017
 7. Monkey D. Luffy
  Monkey D. Luffy
  Tabi canım öyle tabi.
  15 Haz 2017
Yukarı Çık