Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
 1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
  Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Marco tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Aynen posteri gördüm. XYZ sezonu da çok güzel bir yerde kalmıştı son izlediğimde. Yazlıkta olduğum için biraz bölüm biriktiriyorum. Yalnız posterde Serena ve Greninja'nın olmaması üzdü. :(
  13 Eyl 2016
 2. Marco
  Marco
  Sorma sorma. Serena'yı göremeyince bir büyük açtım.. :( Ash'in suratını hiç bu kadar aptalca görmemiştim ama. Ona da üzüldüm. Bir de bazı yenilikler var sanırım. :)
  13 Eyl 2016
 3. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Aynen çok değişik durmuş posterde. Z Move kullanmasıyla ilgili olabilir o poz. Bu sefer amacı okul gibi bir yerden mezun olmak sanırım. Dövüşlerde XYZ'deki gibi ciddileştiği sürece benim için sorun yok.
  13 Eyl 2016
 4. Marco
  Marco
  Ciddileşir sorun olmaz da okul işi nasıl olacak? Amacın değişmesi hoşuma gitti. Ama Serena çok koydu be. :(
  13 Eyl 2016
 5. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Sadece okula gidip mezun olmaya çalışacağını biliyorum. Bir de Oak'a çok benzeyen esmer bir karakter tanıtılmıştı belki oradan bağlarlar. Starterlar hoş gözüküyor bu arada. Ateş ve Çimen tipi güzel olmuş.
  13 Eyl 2016
 6. Marco
  Marco
  Bakalım. Hayırlısı. Serena'nın ayrılışını bari iyi yapsalar. Ben hala oradayım. :)
  13 Eyl 2016
 7. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Sen baya sevmişsin Serena'yı. :D
  13 Eyl 2016
 8. Marco
  Marco
  Sorma yaa. :( Çok seviyorum. Gidişi koyacak yani. Ama tırt bir şekilde giderse o zaman yıkılırım bak. Ne bileyim Ash'ten hoşlanıyor ya. Şimdi aslında hoşlanmıyormuşum, arkadaş kalmak daha iyi gibi bir şey diyip ayrılırsa o senaristlerin kulağını çınlata çınlata patlatırım. Madem Ash'i seven, ona çocukluktan beri hayran olan biri olarak soktunuz kızı sonradan vazgeçirmeyin.
  13 Eyl 2016
 9. Marco
  Marco
  Zaten seri boyunca ne dans ettirdiniz ne elini tutturdunuz ne başka bi bok yaptınız bari enayi yerine koymayın da gerçekten sevmiş olsun. Hayır temelide sağlam bir karakterdi. Önceden tanışmışlardı, Ash bunu etkilemişti, mendil olayı vardı . Çok koyar çok. :(
  13 Eyl 2016
 10. Marco
  Marco
  Ben baya dolmuşum yav. :D
  13 Eyl 2016
 11. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Bir iki bölüm yakınlaşıyorlar aslında. Ayrılışlarını öyle basit bir şekilde geçiştireceklerini sanmıyorum. Güzel bir sahne oalcaktır. Zaten Serena'nın Ash ile gelmemesinin nedenini de tahmin ediyorum ama spoiler vermeyeyim.
  13 Eyl 2016
 12. Marco
  Marco
  Bir kadın kartını vermişti ona. Tam hatırlamıyorum ama Serena ağlarken seyrediyordu onu. Master class sonrasında kart vermişti Serena'ya. Taa o zamandan Serena'nın ayrılışına yol yapıyorlar diye aklımdan geçmişti ama inanmakda istememiştim. Böyle bir şey mi düşündün yoksa ben izlemezken başka şeyler mi oldu? Bu konuda aşırı meraklıyım. Söylersen sevinirim. :)
  13 Eyl 2016
 13. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Aynen o kadının yanına gider diye düşünüyorum. Ben de o sahnede ayrılığın yolunu yaptıklarını tahmin etmiştim. Serena'dan sonra anca Misty keserdi beni ama posterde yeşil saçlı bir kız var. Bu okul işi vesilesiyle Gary'yi görsek güzel olur.
  13 Eyl 2016
 14. Marco
  Marco
  Keşke. Ama sağlam dönse iyi olur. Mesela Sinnoha giderken Ash'i yenmişti. Sinnohta yardımcı olmuştu pokemonunu evrimleştirmesine. Ama sonra bir Team Galactic üyesine ezilmişti. Demek istediğim ezilmesin.
  13 Eyl 2016
 15. Marco
  Marco
  Böyle animlerde birisi ana karakteri çok zorlar sonra yenilince fersah fersah gerisine düşer. Gary ve Paul aslında erken yenildiler. İkisinde de final rival potansiyeli vardı. Efsane şekilde vsler çıkararak yenilmeleri tek tesellim.
  13 Eyl 2016
 16. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Gary'nin trainer olmayı bırakması çok kötü oldu bence. Arkadaşlıkları tekrar düzeldi ama Pokemon Master olma yolunda seriye heyecan katan bir rakip gitmiş oldu. Bir şekilde hikayeye dahil olacaktır Gary. Paul'u izlediğim kadarıyla sağlam bir karakter ama yakın zamanda görebileceğimiz konusunda emin değilim. Okul bahanesiyle tüm rivallar toplansa fena olmaz aslında. :/
  13 Eyl 2016
 17. Marco
  Marco
  Prof mu ne olmaya karar verdi. Gary zaten ilk göz ağrısı olduğundan çıkabilir bir yerlerden. Dediğinde güzel olurdu. Gary vs Paul fena olurdu.
  13 Eyl 2016
 18. Zırtapoz
  Zırtapoz
  Bir şey soracağım ilk sezonlar kadar keyif veriyor mu size hala? Çünkü 14 sezondan sonra benim için sıkıcı bir hal almaya başladı açıkçası.
  16 Eyl 2016
 19. Marco
  Marco
  İlk 13 sezon harika ötesidir. Zaten anladığıma göre izlemişindir biliyorsundur yani. 14-15-16 ise seriye farklı hava katalım birazda yeniden başlangıç olsun diye batırılmış sezonlardır. Sonrasında XY başlıyor. Benim için XY ve DP(10-11-12-13) en iyi sezonlardır.
  16 Eyl 2016
 20. Marco
  Marco
  Eğer ilk 13 sezondan güzel tatlar aldıysan bunuda beğeneceğini umuyorum. Zaten bölgeler birbiri ile neredeyse bağlantısız olduğu için kötü olarak andığım sezonları atlaman sorun olmaz. Bence XY'ye şans vermelisin.
  16 Eyl 2016
 21. Zırtapoz
  Zırtapoz
  Anime de 18 sezona kadar geldim. 14-15-16 berbat diye bıraktım. Açıkçası yan karakterleri de sevmiyorum artırk. Brock, gary, paul gibileri olmayacak.
  16 Eyl 2016
 22. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  19. sezon bence en iyi sezonlardan biri. 18. sezona kadar gelen biri, dövüş çizimleri ve kurgu açısından en iyi sezonlardan biri olan 19'u izlemeli bence.
  16 Eyl 2016
Yukarı Çık