Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
 1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
  Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Marco tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Evet. Oyunlarıyla büyüdüm diyebilirim. Şu Go furyasında aradığımı bulamayınca animesini izlemeye karar verdim. Tüm sezonları izlemeye zamanım olmadığı için direk en son sezondan başladım. Zaten gittiği her yeni ülkede önceki takımını geride bırakıp sıfırdan başladığı için sorun olmadı. :)
  29 Ağu 2016
 2. Marco
  Marco
  Ben bayağıdır takip ediyordum. 4 sene önce başladım ilk 13 sezonu izledim. Kalosuda başlangıcından itibaren takip ediyordum ama sonra Naruto Op derken başka animelere sarınca bıraktım. :) Serena fanıyımdır bu arada. Hard hemde. :)
  29 Ağu 2016
 3. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Saçını kestikten sonra gönlümü çaldığı doğrudur. :/ Kalos'u bitirmeni tavsiye ederim. Özellikle 19. sezon çok kaliteliydi. Greninja ve Ash ile ilgili çok ilginç olaylar oluyor. Güncelde lig bitti ve Kalos sagadaki evil organizasyon harekete geçti. Rival da sağlam bir karakter.
  29 Ağu 2016
 4. Marco
  Marco
  Şu an yeni oyun gelecek. Sun Moon diye. Eğer bu Sun Moon'un animesinde Serena yeni bölgeye gelirse anında başlarım. Gelmese bile bir gün mutlaka o bölümleri izleyeceğim. :) Spoilerı yiyorum zaten. :D

  Alain candır. Sen Strongest Mega Evo serisini izledin mi?
  29 Ağu 2016
 5. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Aynen Sun and Moon'u bekliyorum. Güzel görünüyor oyun. Kalos sezonuna başlamadan önce Strongest Mega'nın ilk bölümünü izlemiştim. Alain'in rival olacağı aklıma bile gelmemişti. Baya sağlam bir karakter. Sevdiklerini korumak için karanlık yola sapan bir karakter olması klişe görünebilir ama Pokemon evreninde böyle bir rival görmek iyi oldu.
  30 Ağu 2016
 6. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Chespin'i olan kıza sevgisi ve önceki rivallar gibi burnu havada bir tip olmaması ile gönlümü kazandı. 10 mega pokemonu üst üste yenmesi efsaneydi. Son trainer Elite 4 üyesiydi birde. :)
  30 Ağu 2016
 7. Marco
  Marco
  Alain ve Serena benim için Pokemon üstü karakterlerdir. :D

  Senin favorilerin hangileri? Karakter olarak.
  30 Ağu 2016
 8. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Black and White'ı oynarken gaza gelip N'in olduğu sahneleri izlemiştim. Unova bölümlerinin hepsini izlemeyi düşünmüyorum ama bir gün N'in olduğu sezonu izleyeceğim. Oyunda etkileyici bir karakterdi. Onun dışında her sezon başı tecrübesi resetlensede Ash favorimdir. Gary Oak ve James hoşuma gidiyor. Gary'yi bayadır görmüyoruz gerçi.
  30 Ağu 2016
 9. Marco
  Marco
  BW'yi hiç sevmem. Yeniden başlangıç yapalım ayağına batırmışlardı. N iyi gibi ama. Bw izleyeceksen Charizardın döndüğü bölümü mutlaka izle. Zaten N'nin olduğu bölümlerde oluyor. James te en sevdiğim Roket üyesi.

  Bir Brock reyiz var tabi. Jiraiya, Sanji filan yokken o vardı hayatımda. :D
  30 Ağu 2016
 10. Marco
  Marco
  Oak diyince benim kafa direk profesöre gitti. :D Gary de iyidir. Onunla Ash'in vssi efsane ötesidir. Sana şunu söyleyeyim eğer vaktin olurda pokemonu tamamen izleyeceğim dersen kesinlikle 10-11-12-13'ü izle baştan. Harika sezonlardı cidden. Bw hariç diğerleride iyidir ama Sinnoh ile Kalos bir başkadır. Ash'in kıyafetleri bile farkı ortaya koyuyor zaten. :)
  30 Ağu 2016
 11. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Kalos ve Sinnoh'u seçip arşivlemiştim. İyi bir seçim yapmışım anlaşılan. :D Ama Sinnoh'un finalini biliyorum. Türkiye'de yayınlanmıştı sanırım o bölümler. Paul'a ayar veren koca yürekli bir Infernape vardı yanılmıyorsam. Sonra da god mode açan bi elemanın efsanevi kadrosuna elenmişti bizimki.

  James'in ilginç bir geçmişi var. Soylu çocuğuymuş sanırım. Growlithe'ı falan varmış.
  30 Ağu 2016
 12. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Ash ve Gary'nin son savaşı iyiydi cidden. O sezonun sonunda da küçükken uğruna kavga ettikleri poke topunu ikiye ayırıp saklıyorlardı. Gary tam Alola'lık adam. Umarım görürüz.
  30 Ağu 2016
 13. Marco
  Marco
  Evet . James bir zengin evladı. Bunu taa ilk sezonda açıklıyorlar :) Jessie'nin yüzde yüz aynısı olan bir de nişanlısı var. :D Tip olarak tabi.
  30 Ağu 2016
 14. Marco
  Marco
  Sinnoh çok iyidir. Seri çağ atlıyor resmen. Paul'de bence serideki en iyi rival. Gary ve Alain'in de hakkını vermeliyim tabi ama Paul bir başkaydı. Ash'i gelişmeye zorlayan birisiydi. Tam bir güç açıydı. Acımasızdı. Katıydı.
  30 Ağu 2016
 15. Marco
  Marco
  Hatta şunu söyleyeyim Paul'e ayar veren İnfernape'in ilk sahibi oydu. Sonra yenildi diye onu bırakmıştı. Taa Chimcharken tabi. Sonra Ash kol kanat gerdi ona. Chimchar Paul'ün katılığını gördükten sonra Ash başını okşamaya kalkarken bile ilk seferde korkuyordu. God mode açanda Tobias denenbirisi. Sırf Ash şampiyon olmasın diye önüne koydular.
  30 Ağu 2016
 16. Marco
  Marco
  Ash ile Gary vssi çok iyidir. Charizard reyiz akıyor tabi. :) Charizardın herşeyi iyidir. Yaptığı savaşlar, Ash'i dinlememesi, gücü, Ash ile anlaşmaya başlaması, Ash'e vedası, dönüşü. Her şeyi ama.

  Gary de Sinnohta dönüyor. Ash'in bir pokemonunu eğitmesine yardımcı oluyor. Ama bir kaç bölümüğüne sanırım. Fakat biraz eziyorlar orada Gary'yi.
  30 Ağu 2016
 17. Marco
  Marco
  Çok yazdım kusura bakma. Sıkmıyorumdur inşallah. :)
  30 Ağu 2016
 18. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Aynen o zayıf olduğu için bırakma mevzusunu bildiğim için ayar verdi demiştim. Paul'un sağlam rival olduğu belliydi zaten. Ben bir tek Unova rakiplerine ısınamadım. Snivy'yi yeni alan uyuz çocuğa Pikachu ile kaybedince o sezonu izleme hevesim kaçmıştı. Bir de Cameron diye değişik bir çocuğa elenmiş sanırım o sezon. Hoş değil.

  İstediğin kadar yazabilirsin keyifli oluyor. Oyunlarını denedin mi hiç?
  30 Ağu 2016
 19. Marco
  Marco
  Unovadakinin adı da Trip. Pek ısınamadım bende ona. O bölgede sadece Ash'e değil yol arkadaşlarınada raki verdiler. Ama hepside tırt rakiplerdi.

  Bir de Cameron gibi bir avanağa yenilmişti dediğin gibi. Luffy'nin Dof'u yenip Vergo'ya yenilmesi gibi bir şey. D: Ash gibi Sinnohta aşmış birisini anca bu kadar batırabilirlerdi.
  30 Ağu 2016
 20. Marco
  Marco
  Oyunlardan sadece Fire redi oynadım. Diğerleri biraz tuzlu galiba. Fire red ise bir kere oynayıp çıktığımda oyun resetliyordu kendini. Buna engel olamadığımdan devam edemedim. Go'yu ise gezmek zor geldiğinden başlamadım. Ama şu Sun moon xy filan oynasaydım keşke. Birisi bunun videosunu çekiyordu. Çok severdim izlmeyi. Fire red bile olsa oynarım şu an. :)
  30 Ağu 2016
 21. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Pardon ya uyuya kalmışım. :/ XY için ikinci el bir Nintendo 3DS almıştım. Fakat onun dışındaki Game Boy ve Nintendo DS'e çıkan oyunları bilgisayardan oynamak mümkün. (Telefonun modeline göre telefonda da oynanabilir.) Tavsiye ettiğim ve konsolsuz oynayabileceğin oyunlar sırasıyla Fire Red, Heart Gold, Emerald, Diamond Pearl ve Black&White.
  30 Ağu 2016
 22. Chrollo Lucilfer
 23. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Heart Gold oyunu Johto'da geçiyor. İlk Johto oyunu Game Boy Color'a çıkan eski ama güzel bir oyun. Daha sonra DS için grafiklerini yenileyip bazı özellikler ekleyerek tekrar çıkarmışlar. Oyunun en güzel yanı ise Johto ligi bitince Kanto'ya davet edilmen ve oraya gidip oradaki rozetleri de toplayıp Red ve Blue ile savaşabilmen. (Mangada Ash ve Gary'nin karşılığı oluyor bu arkadaşlar. Hatta daha fazlası.)
  30 Ağu 2016
 24. Marco
  Marco
  Eyvallah. :) Uyumanda sorun yok. :) İnşallah oyuna her girşimde kendisini resetlemez. :)
  30 Ağu 2016
 25. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Oyunun içinden save alırsan sorun olmaz bence. Emulator ve oyun aynı klasörde olsun. Emulatörün kendi save yapma özelliği de var. İkisini de kullanırsan bir sorun çıkmaz.
  30 Ağu 2016
 26. Marco
  Marco
  Sağol. :)
  30 Ağu 2016
Yukarı Çık