Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
 1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
  Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Marco tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  ''At mı?'' diye tepki verecektim ama uzaktan alıcı gözüyle bakınca insandan başka her şeye benzediğini fark ettim. :/ All Might'ı sevmişsin galiba.
  1 Tem 2016
 2. Marco
  Marco
  All Might ve Izuku. Sevdim bu ikisini. Izuku'yu başından beri tuttumda All Might Noumu'yu zıngıldatarak çok pis gaza getirdi. Sen mangasını okuyormusun bu serinin? Yoksa sadece animesi mi?
  1 Tem 2016
 3. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Mangayı dün okumaya başladım. 26 veya 27. sayıda kalmıştım en son. Hızı kesmeden yine güzel bir arc başladı. Sen başladın mı mangaya?

  Izuku başarılı bir ana karakter olmuş. Okur hemen bir bağ kuruyor karakterle. Ama gücünü her kullandığında sakatlanması biraz daha devam ederse tadı kaçar.

  Avatar şimdi nasıl? :d
  1 Tem 2016
 4. Marco
  Marco
  Bu daha güzel. :) Hem ata da benzemiyor. :D

  Izuku cidden iyi karakter yaa. Beğeniyorum.

  Bende animesini bitirdim bugün. Sakatlanması sıkabilir cidden. Ama aşıyor diye durdum ileriki zamanlarda. Spoiler yedim biraz. :D Bende bugün yahut yarın başlarım mangasına. Güzel seri. Güncele geldiğimde boşluğa düşeceğim. Yahut yine Op tartışamalarına dalarım. :)
  1 Tem 2016
Yukarı Çık