Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
 1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
  Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Shanks le Roux tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Aynen ama hiç çekişmeli olmadı. :/ Hisoka beklentilerimi karşılamadı açıkçası. Ne güç olarak ne de karakter olarak. Gon ile olan muhabbeti çok hoşuma gidiyordu ama Gon'u iyleştirecekleri bölümlerde Gon'u umursamayıp Alluka'yı öldürüp öldürmeme konusunda düşünmesi hayal kırıklığı yaratmıştı . Şimdi de Kortopi ve Shalnark'ı öldürmesi iyice gözümden düşürdü. Ha seriye çok renk katıyor orası ayrı. :D
  9 Haz 2016
 2. Shanks le Roux
  Shanks le Roux
  Ben devamlı efsanevi bir comeback gelir mi diye bekledim ama Chrollo resmen ezdi. Hatta bu kadar fazla fanı olan iki karakter arasında bu denli ezici bir üstünlük ilk defa gördüm. Ki Chrollo tamamen basit yetenekleri, zekasıyla harmanlayarak sonuca ulaştı. Kim bilir kitapta daha ne yetenekler vardır.
  9 Haz 2016
 3. Shanks le Roux
  Shanks le Roux
  Kortopi-Shalnark olayı başlığa da yazdığım gibi resmen ezik psikolojisi. Liderlerinden yüzyılın ayarını yedikten sonra gidip astlarından intikam alması felan hoş bir durum değil. Özellikle Hisoka gibi kendisini "en güçlü" gören bir karakter için inanılmaz ezik bir durum. Çünkü böyle davranarak Chrollo'nun kendisinden kat be kat üstün olduğunu kendi elleriyle kabullenmş oluyor.
  9 Haz 2016
 4. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Aynen öyle. Birden tüm takımı öldürmek istemesinin eziklik psikolojisinden başka açıklaması yok.
  9 Haz 2016
Yukarı Çık