Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
 1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
  Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Shanks le Roux tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Aynen artık çok tuzlu oluyor İngilizce mangalar. Japonca ciltleri toplu olarak alınca baya uygun oluyor ama okuyamadıktan sonra bir anlamı yok. Gerekli Şeyler Kasım gibi Tokyo Ghoul çıkarmaya başlayacakmış.
  Geçen sene HxH aradan dönünce Amazon , Barnes and Noble gibi sitelerde hxh ciltlerine müthiş bir indirim gelmişti. Abartı kargo parası yüzünden alamamıştım. Oralarda bir tanıdık olsa kaçırmazdım.
  27 Ağu 2015
 2. Shanks le Roux
  Shanks le Roux
  Aynen gördüm de Türkçe basımlar artık Hoşuma gitmiyor. Viz Media Lazım bana, onlarda çok Pahalı. Bu işi değiştirmek Lazım bir şekilde...
  27 Ağu 2015
 3. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Katılıyorum ama elden bir şey gelmiyor. Yavaş yavaş ciltleri toparlamaya çalışıyorum mecburen. Araştırdım geçen yine en iyi bizim yabancı site. Onda bile insan acıyor giden paraya.
  27 Ağu 2015
 4. Shanks le Roux
  Shanks le Roux
  Aslında ebay'da, aliexpress'de vs. çok ucuza ikinci el mangalar satılıyor ama gel gör ki kargo parası ürünün iki katı tutuyor. Yanlış ülkede yaşıyoruz resmen. Yurtdışına giden arkadaşım olsa 10-15 cilt getirteceğim en az.
  27 Ağu 2015
 5. Shanks le Roux
  Shanks le Roux
  Ben yurtdışına çıktığımda bu ürünler epey ucuzdu ama o zamanlar bu kadar ilgili değildim.
  Şimdi eldeki türkçe manga ve fantastik kitapları satıp ingilizce yatırıma geçiyorum. :)
  27 Ağu 2015
 6. Chrollo Lucilfer
  Chrollo Lucilfer
  Bookdepository mangalara sağlam bir indirim yapsa çok iyi olacak ama adamlarda tık yok. Diğer önde gelen siteler direk kargo parasından yolunu buluyor. Alternatif bir yol bulmak lazım.
  27 Ağu 2015
 7. Shanks le Roux
  Shanks le Roux
  Gereklişeyler'den alırken 25 TL bile pahalı gelirdi. Artık adamlar haklı olarak zam yapmak zorunda kalmışlar ve 30'dan aşağı bulunamıyor. Yabancı ülkelerde adamlar için 10 TL neredeyse.
  27 Ağu 2015
Yukarı Çık