Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Kılıç Üçlüsü Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuzluYulafEzmesi

Zoro, Shodai'yi alacak. Kılıcın kabzası bile Zoro'yu çağırıyor ben seninim diye. Adamın her şeyi yeşil. Shodai Kitetsu da yeşil kabzalı Saijo o Wazamono seviye 12 kılıçtan biri.
Almasını istiyorum bende ama seri hızlanmaya başladı . Ne ara alacak ne ara karartacak ( Karartmak zorunda değil aslında ama neyse ) merak ediyorum açıkçası . Alacak ise Gorosei ile beklediğimizden erken bir karşılaşma olacak demektir ( Tabi kel amcada ki kılıç Shodai ise ) . Biraz tuhaf yani aslında . 400-500 bölümdür kılıç değiştirmemiş iken son 200 bölümde 2 kere kılıç değiştirirse gözüme biraz batar benim . Bana Sandai Kitetsu'yu bırakıp Nidai'ye geçecekmiş gibi geliyor sadece . Shodai'yi ne kadar istesem de Sanji'nin Rankyaku atmasını istememe rağmen hiç gerçekleşmemesi gibi bu da gerçekleşmeyecekmiş gibi geliyor bana :(

Almasını istiyorum bende ama seri hızlanmaya başladı . Ne ara alacak ne ara karartacak ( Karartmak zorunda değil aslında ama neyse ) merak ediyorum açıkçası . Alacak ise Gorosei ile beklediğimizden erken bir karşılaşma olacak demektir ( Tabi kel amcada ki kılıç Shodai ise ) . Biraz tuhaf yani aslında . 400-500 bölümdür kılıç değiştirmemiş iken son 200 bölümde 2 kere kılıç değiştirirse gözüme biraz batar benim . Bana Sandai Kitetsu'yu bırakıp Nidai'ye geçecekmiş gibi geliyor sadece . Shodai'yi ne kadar istesem de Sanji'nin Rankyaku atmasını istememe rağmen hiç gerçekleşmemesi gibi bu da gerçekleşmeyecekmiş gibi geliyor bana :(
Gorosei harekete geçtiğine göre yakında bizimkilerle kapışabilirler. Bunun için Wano arcından sonrasını beklemeleri gerekecek. Zaten Logetown da iki kılıç aldı. Enies Lobby de birini kaybetti Thriller Bark'ta bir tane geri kazandı. Sandai'yi bırakırsa 3 lanetli kılıç taşıma teorisi yatar. Eğer bırakır da Nidai'yi alırsa o zaman tek tek Ashura tekniğinin üst levellerini göreceğiz demektir.aynı anda üçünü kullanırsa nihai Ashura tekniğini kullanır diye bekliyorum. Dur bakalım tayfanın limitlerini kırıp parçalayacağı bir bölüm bekliyoruz. Belki rankyaku tekniğinden daha etkili bir şey yapar bizi coşturur Sanji. Luffy Gear 5 açmazsa uyanışı kesin açacak. Çünkü bu haliyle çok kolay lokma. Zoro da savaş esnasında karartacak kılıçları.

Wado
Enma
Shodai olsun isterdim fakat

Wado
Enma
Nidai (sandai yerine) olucak malesef

Belki ark sonunda nidai kırılır sonrasında bir şekilde shodai ye sahip olur

Wado
Enma
Shodai olsun isterdim fakat

Wado
Enma
Nidai (sandai yerine) olucak malesef

Belki ark sonunda nidai kırılır sonrasında bir şekilde shodai ye sahip olur
Yeni bir kılıç almak için illa ki birinin kırılması mı lazım?

Kitetsular sanki Zoro için tasarlanmış gibi ya seri sonunda belinde Kitetsular olacak ya da Wado, Enma ve Shodai üçlüsüyle hareket edip diğer Kitetsuları Sunny'de kamarasında saklayacaktır. Seri sonunda Nidai ve Sandai'yi Wano'ya getirir Hitetsu'ya teslim eder. Hiyoriy'le evlenir Wano'nun yeni Ryuuma'sı olur.

Wano'dan muhakkak Enma, Wado ve Nidai üçlüsüyle ayrılacak.

3 kılıç ustasıyım diyip Ashura'ya 6 kılıç tutturan Zoro bu. Merak etmeyin. Wano'daki tüm kılıçları kullanır. 6 tane Ashura tutar. 3 tane de kendisi tutar. Bu iş tamam.

Yeni bir kılıç almak için illa ki birinin kırılması mı lazım?

Kitetsular sanki Zoro için tasarlanmış gibi ya seri sonunda belinde Kitetsular olacak ya da Wado, Enma ve Shodai üçlüsüyle hareket edip diğer Kitetsuları Sunny'de kamarasında saklayacaktır. Seri sonunda Nidai ve Sandai'yi Wano'ya getirir Hitetsu'ya teslim eder. Hiyoriy'le evlenir Wano'nun yeni Ryuuma'sı olur.

Wano'dan muhakkak Enma, Wado ve Nidai üçlüsüyle ayrılacak.
Wado ve Enmayı bırakmasını istemiyorum bu yüzden shodai için eğer nidai si varsa kırılmasını yada bir şekilde rafa kaldırılmasını istiyorum sadece ki shodai için yer açılsın.

Belki nidai kitetsu luffy ye hediye edilir. Zoro ise wanoda bir şekilde shodai kitetsu ya sahip olur. Sonuçta shodai kitetsuda lanetli bir kılıç ve 12 liden biri bu yüzden zoro için lanetli kılıç eksiğide kapanmış olur.

Wado ve Enmayı bırakmasını istemiyorum bu yüzden shodai için eğer nidai si varsa kırılmasını yada bir şekilde rafa kaldırılmasını istiyorum sadece ki shodai için yer açılsın.

Belki nidai kitetsu luffy ye hediye edilir. Zoro ise wanoda bir şekilde shodai kitetsu ya sahip olur. Sonuçta shodai kitetsuda lanetli bir kılıç ve 12 liden biri bu yüzden zoro için lanetli kılıç eksiğide kapanmış olur.
Zoro'nun Shodai'yi alacağı kesin zaten. Çünkü kılıcın kabzası da yeşil. Zoro'nun her şeyi yeşil olduğu gibi kılıcının da birinin yeşil olması Zoro'yu tamamlar. Wano'da giydiği Kimonosuna kadar adam yeşilden vazgeçmiyor. Saçına taktığı bandanası da yeşil, altına giydiği de yeşil.

Lakin Shodai'yi Wano'da alması mümkün değil. Çünkü Shodai şu anda Gorosei'deki kelin elinde.

İki en muhteşem 21 kılıçtan, bir tane de en üstün 12 kılıçtan alacak. Seri sonunda Enma, Wado ve Shodai üçlüsüne sahip olacak. Shodai "birinci" demek. Zoro da en iyi kılıç ustası olmak istediğini düşünürsek bu kılıcı alması bir yerde ironik olacak.

Yine de üç Kitetsu'yu kullanıyor olsa acaba nasıl bir güce sahip olurdu? Bunu da düşünmeden edemiyorum. Kılıçların ruhu var ya hani, Kitetsular ayrıca lanetli de bir kılıç. Zoro'dan yayılacak auranın verdiği dehşeti görmek isterim açıkçası.

Muhtemelen Zoro wado, nidai ve enma ile ayrılacak. Shodai için dövüşürken ya 2 kılıçla dövüşecek ya da dövüş sırasında nidai kırılacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık