Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Monet'e Yaptığı Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burada Zoro'nun kılıcından slash benzeri bir saldırı yaptığı bu saldırının ise Logia olmasına rağmen göz altına gelmesi sonucu yaralanması açıkçası bende Zoro'nun bu saldırısına haki eklediği Monet'i ise logia formunda olmasına rağmen uzaktan uyarı manasında böyle bir saldırı yaptığınu düşünmekteyim hatta yaptığı saldırının açıkçası Mihawk'ın yaptığı saldırıya benzettim.

Ben burda Zoro'nun Monet'e haki ile saldırdığını düşünüyorum. Monet ile Zoro arasındaki fark ise bu düşüncemi destekler nitelikte. Bu konu hakkında sizin de görüşlerinizi almak istedim.

Slasha haki mi ekledi? :/
Bildiğin kılıçla çizdi.

Uyarı mahiyetinde haki kullanıp, ciddi ciddi saldırırken haki kullanmaması da garip olurdu tabi.
zaten Zoro'nun amacı o illeri gittiğini düşünüp Tashigi'yi o hale getirince uyarı manasında bir çizik atıyor. Bazı şeyleri kesmeyi sevmediğini söylüyor.Sonra ise kendi ile arasındaki farkı anlasın diye hakisiz ortadan ikiye ayırıyor. Tashigi hakisiz kestiğini açıkladı. Monet kendine gelemedi o saldırıdan sonra. En son da ise Tashigi Kirishigure ile işini bitirdi.

Bence buz yada keskin taş parçasına haki ekleyip fırlatarak çizdi. Malum slasha haki eklenmeyeceği için.

Gerçi konu düşündüğümden farklı olmuş. Haki kullandıysa bile slasha haki eklemediğini defalarca belirtmiştim. Ama haki kullanmasına gerek yok zaten. Kılıcıyla çok rahat çiziyor hatunu Zoro-sama!!1!11!!

Garp,Luffy'e sevgi yumruğu indirirken ciddiye mi alıyordu.:D
Luffy'nin canını yakabilmek için haki kullanıyor sadece. Zoro hakisiz kesiyor zaten, gerek yok haki kullanmasına ama Garp Luffy'nin canını hakisiz yakamıyor.

Ben sadece Logia'ların saldırılarına haki eklenmediğini biliyordum. Slash'a eklenmediği nerede belirtiliyor ki ?
2 si de belirtilmedi bir yerde özel olarak. Sadece belirli bir formları olmadı için hakiyi koruyamıyordur diye düşünüyorum. Yani bir mermiyi ele alırsak veya kılıcı yakından ele alırsak belirli bir formları var. Belirli formunu koruyarak belki de 2sine de eklemek mümkündür ama "slash" dediğiniz kavrama eklenmesi daha zor görünüyor.

Ben o sahne de Tashigi, Monet'i haki ile tuttuğu için Zoro kesebildi diye düşünmüştüm, yani Monet logia formunu kaybettiği için Zoro'nun haki kullanmasına gerek kalmamış oluyor. Gerçi böyle bir şey mümkün mü onu da bilmiyorum..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık