Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Kullandığı Armament Nedir?

Bu mudur?

• Zoro kimin cücüğü ya? E. Oda şekıl şükül olsun diye çizmiştir

Kullanılan: 45 31.0%
  • Koçum benim vermiştir gazı kafesin köküne, tabii ki de kullanmıştır.

Kullanılan: 100 69.0%

• Kullanılan toplam oy
    145
Tek takıldığım nokta; spirallerin kılıcın üstünde değil de dışında çıkması. Zaten öyle olmasa tartışmaya gerek de kalmazdı. :D

Çok büyük bir şey değil bu bence. Olabilir yani.

Kılıcın haki kapasitesi diye bir kıstas var mı? Seri de geçiyor mu?
Kapasite anlamında demedim görüntü olarak dedim. Bunu söylediğin iyi oldu madem kapasite yok haki neden taşıyor ? O yüzden o şeyin haki olduğunu düşünmüyorum daha çok ashura da ki ruh aurası gibi geliyor bana.

Boşuna böyle çizmemiştir Oda. Silahlara yüksek miktarda haki yayılırken böyle bir görüntü çıkıyordur belki. Zoro’nun b. hakisinin baya sağlam çıkmasını bekliyorduk zaten.

Kılıcın haki kapasitesi diye bir kıstas var mı? Seri de geçiyor mu?
Cansız objelere ne kadar haki yükleyebileceğinin bir sınırı olmalı mantıken.Kuja korsanları ok a haki basıp atıyorlardı.O zaman luffy alsın gelişigüzel bir taş parçasını , bütün hakisini yüklesin , katanın kafasına fırlatsın.Easy win.Hakiyi yüklediğin maddenin kapasitesi dediğim şey aslında şu ; gelişigüzel bir kılıç mı yoksa yoru (mihawkın kılıç en yüksek kategoride) mu daha dayanıklıdır ? Aşırı haki yüklersen haki bastığın şey dayanamayıp parçalanabilir mi ? Bu kılıçların seviyeleri büyük bir önem taşıyor bence burda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık