Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Kullandığı Armament Nedir?

Bu mudur?

• Zoro kimin cücüğü ya? E. Oda şekıl şükül olsun diye çizmiştir

Kullanılan: 45 31.0%
  • Koçum benim vermiştir gazı kafesin köküne, tabii ki de kullanmıştır.

Kullanılan: 100 69.0%

• Kullanılan toplam oy
    145
Zoronun ruh aurası o taşan şey rez alın. Haki taşırmak da neymiş olmayan bir şeye haki basamazsınız o yüzden kılıcın kapasitesi kadar haki basılır sadece gerisi görünmez.

@Master of Puppets Güzel içerik olmuş. Şaka falan derken Zoro'da g4 gibi yoğunlaştırılmış haki kullanabilir. Onu yapacak yeterliliği var.
Kullanmış olabilir. Haki kullanmaktan ziyade seviyesi önemli.

Zoro'nun B. hakisi
Sanji'nin K. hakisi
Luffy'nin ise H. hakisinde ustalaştıgını söylüyor mangaka.

Bunun dışında Ray'in konuşması da var tabi. Çoğu kişi kendini birinde geliştiriyor. Hepsinde geliştiren ise zirveye oynayanlar olacak. Bu da Luffy olacak.

Mesela Kata da geleceği görme olayını gördük. Fakat B. Haki de bu tip etmen görmedik. Yani karakteri başka bir tarafta gösterecek.

Aynı şekilde H. haki de görmedik başka bir güç elde etmek için.
O konularda ustalaşmadılar, o türlere yatkınlıkları olduğu söylendi.

Olur mu canım? Coby gözleme yatkın diye Luffyden iyi olacak bir şey mi var mesela? Nereden çıkarıyorsun bunları :D
Hayir kendileri açısından diyorum. Mesela Luffy de 3 haki tipi varsa aralarinda en iyi H. Haki de olacak bence.

Zoro B. Haki ve K. Haki mi kullanıyor diyelim. B. Hakisi daha iyi olacak.

Sanji'nin K. Hakisi daha iyi olacak B. Hakisine göre.
k. hakide Sanji'den bir halt görmedik. Lufy kat ve kat fark attı.
O anlamda demedim sende öyle anlamışsın ben yanlış anlattım sanırım yukarida açıkladim.

@Eustass Captain Kidd
Zamanında @Smoker ile bu mevzu üzerine tartışmıştık, haki bariyeri dedim diye(Amirallerin veyahut Rayleighin yaptığı gibi) :D Yalnız konudaki mevzu ile bunun alakası yok.
@Daredewill
Teşekkür ederim selim, senin görüşlerini de alalım.
Yok demek istediğim bu sahne zaten zamanında tartışılmıştı burda.Benim attığım sahne ise daha çok gizem içeriyor.Eğer dediğin gibi iki yıl önceki gibi bir kullanım yapmış ise Zoronun b.haki seviyesi inanılmazdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık