Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Zoro'nun Kullandığı Armament Nedir?

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Master of Puppets tarafından 7 Mar 2018 tarihinde açılan konu

?

Bu mudur?

 1. Zoro kimin cücüğü ya? E. Oda şekıl şükül olsun diye çizmiştir

  38 oy
  30.4%
 2. Koçum benim vermiştir gazı kafesin köküne, tabii ki de kullanmıştır.

  87 oy
  69.6%
 1. Erkan12 Pirate King

  Erkan12 (Pirate King)
  Mesaj Sayısı 4,617
  Üyelik Tarihi4 Nis 2010
  Vergo dengi Pica diyerek bütün tartışmayı bitirdin. Vergo'nun tek özelliği Haki seviyesi zaten, diğerleri gibi şeytan meyvesi yok, Doflamingo ve Caesar tarafından Armament Haki'si övülmüş, çıplak elle Haki yüklenmiş kılıç bloklayan, Smoker'ın Haki'sine üstün gelerek yine Haki seviyesini göstermiş birisi. Üstelik Law bizzat Vergo için sağ-kol ve en değerli tayfa elemanı diyerek onu ayrı bir yere ayırmışken.

  Pica gibi Haki namına hiçbir şey yapmamış ve hakkında hiçbir şey söylenmemiş birisi nasıl oldu da Vergo'ya denk oldu bir görüş ancak bu kadar zorlanabilir.
   
 2. Death Knight rhaman31

  Death Knight (rhaman31)
  Mesaj Sayısı 3,535
  Üyelik Tarihi3 Kas 2010
  Mangaka nın kılıçta ''haki var'' demek için kullandığı çizim tarzı.Konu artislik olsa shanks kralını yapardı.Başka bir şey aramaya gerenk yok.
   
 3. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

  Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
  Mesaj Sayısı 5,990
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  Bir ''Luffy ve Zoro kıyaslaması yapmayın'' demek var.
  Bir de ''Her şeyini ortaya koymuş Luffy ile hiçbir şeyini göstermemiş Zoro'yu kıyaslamayın'' demek var.:alkis: İkisi birbirine çok benzer gerçekten. Ben de sana anlatıyorum işte bir tek senin gördüğün ''Her şeyini göstermiş Luffy'nin'' aslında öyle olmadığını. Neyse artık, sen sandığın gibi devam et.
   
 4. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 15,448
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  4 koltuk var ailede Vergo da bunlardan birinde otururken gizli göreve gidiyor.En güçlüleri vergo ama diğerleri de denkler.Tüm beden kokaları arasında uçurum olacak hali yok.Zoro dağı taşı kesen teknikle hallediyor kesildiği için yeniliyor sanji gibi birinden darbe yemekle hemen yıkılmaz.Asıl bedeniyle sanjinin bir süre kapışması gerekir.
   
 5. Mesaj Sayısı 11,981
  Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
  Ulan şu konuda 50 tane farklı şey tartışıldı haa.
   
 6. Erkan12 Pirate King

  Erkan12 (Pirate King)
  Mesaj Sayısı 4,617
  Üyelik Tarihi4 Nis 2010
  O koltuklardan birine Law oturmayacak mıydı? O koltuklardan birinde oturan Trebol'u yattığı yerden tek kolla öldürdü.

  Tüm beden kokalar arasında uçurum yok mu? Rayleigh'de yapsa aynı olur diyorsun yani. Tamam.

  Dediğim gibi bir görüşü ancak bu kadar zorlayabilirsin.
   
 7. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 15,448
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Koskoca shichibukai o koltuğa oturur mu şaka yapıyorsun galiba.Doffynin öyle istemesi gerçekleşeceği anlamına gelmiyor gerçekleşmedi de zaten.Oraya oturacak kadar zayıf olduğu zamanlarda oturabilirdi belki içten suikast yapmak için.Ama şu aşamada umrunda olmaz adam lordluğu tek kalemde bıraktı.Oraya oturacak seviyede olsa kafa tutmazdı kafa tuttuğunda da gördük ya zafer ya ölüm diyor farklı seçenek yok.Yani bu şekilde kendini haklı çıkarmış olmuyorsun.Vergo ile diğer üçlü arasında bir uçurum olamaz.Şu yüzden hepsi aynı üst yönetici ünvanlarına sahipler güç farkı olur ama uçurum olmaz.Beyazsakalın yonkoluğu gibi yani.O açıdan ray örneğini vermen hiç olmamış.
   
 8. Uchiha Sasuke (Üye)
  Mesaj Sayısı 273
  Üyelik Tarihi14 Nis 2014
  Kardeşim anlatamiyorum sana tamam haklısın kralsın hadi kolay gele
   
 9. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

  Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
  Mesaj Sayısı 5,990
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  o_O
   
 10. Erkan12 Pirate King

  Erkan12 (Pirate King)
  Mesaj Sayısı 4,617
  Üyelik Tarihi4 Nis 2010
  Law deseki beni yenersen oraya oturacağım, Doflamingo onu yener ve onu oraya oturtur. Buna Doflamingo karar vermiş olur. Doflamingo bilmiyor mu Trebol ile Pica'nın çok ama çok daha Law'dan güçsüz olduğunu? Biliyor. Buna rağmen Law'ı oraya oturtmak istiyor. Aynı Doflamingo Vergo'yu da oraya oturtmuş, Rocinante'yi bile oturtmuş. Koltukları baz alarak güç çıkarımı yapmak komik ve zorlama oluyor.

  Vergo ile Pica arasında uçurum olmayabilir, (bence varda genel olarak) hadi yok diyelim, buna rağmen bunun asıl sebebi Pica'nın şeytan meyvesi yeteneği. Yani Vergo meyvesiz halde güçlü, Haki'si sebebiyle, Pica bir yanda anca şeytan meyvesi ile ona yaklaşabiliyor. Sende kalkıp Vergo'nun Haki'si ile (yani Vergo'nun ana gücü) Pica'nın Haki'sini (yani Pica'nın asıl gücü olmayan yan gücü) kıyaslıyorsun. Taraflı olmasan böyle bir olaya baştan girmezdin.

  Tüm beden Haki yapmak ne zamandan beri marifet olduğu mangada söylendi ben atladım galiba ve bizim bildiğimiz üzere Haki seviyeleri bu yeteneğe gelince bir anda ortadan kalkıyor bu kadar zorladın bak olayı farkına varırsın artık.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık