Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Zoro'nun Kullandığı Armament Nedir?

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Master of Puppets tarafından 7 Mar 2018 tarihinde açılan konu

?

Bu mudur?

 1. Zoro kimin cücüğü ya? E. Oda şekıl şükül olsun diye çizmiştir

  37 oy
  31.9%
 2. Koçum benim vermiştir gazı kafesin köküne, tabii ki de kullanmıştır.

  79 oy
  68.1%
 1. Mesaj Sayısı 9,018
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Luffy iki yıl önce hangi vssinde kaçtı ? Hem ben zoro kaçmadı diye nerde eleştirdim.Yapma böyle :D örnek verdiğim şeyler iki yıl önceki vsler.Luffynin Luffy olduğu zamanlar.Şimdikini kaale almaya değmez.Korsan Kral olmak için yola çıkıp Kaçan Korsan olacak birisi o :artiz:
   
 2. Mr.Bushido DEVİL KİNG

  Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
  Mesaj Sayısı 2,156
  Üyelik Tarihi21 Ara 2016
  Tamam işte o fark yüzünden Luffy tek round yenemiyor ya adamları tekte yense Zoro da Luffy'nin rakibinden bariz güçsüz rakibini aynı Luffy gibi yense arada fark var dersin anlarım da şimdi öyle demek gereksiz oluyor. Sanji olayı ile ilgili bir şey demeyeceğim Sanji önce kendi arcın da adam dövsün.
   
 3. Mesaj Sayısı 9,018
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Ennies Lobbyde zoronun rakibinin nerdeyse iki katı güçlü adamı teke tekte yardım almadan yendi işte.Hatta g3 ile tek attı la ahahha :D Lucci bilincini falan kaybetti o saldırı ile.
   
 4. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın?

  Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
  Mesaj Sayısı 3,624
  Üyelik Tarihi29 Kas 2015
  Sadece kaçtı değil, yenildi de yazdım ama. Croco örnek veriliyor ya. Kaç kere yenildi? Sonunda bile zehirden gisiyordu da Robin kurtardı. Lucci dövüşünde ne hallere düştü. Usopp gazıyla kalktı. Yendi, tekrar düştü. Yine Robin kurtardı. Aynı hesap yani.
   
 5. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 14,179
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Luffy'nin dövüşlerinden dövüş hissi alıyoruz. Adam sana her duyguyu veriyor. Kaçıyorsa da bir sebep bulabiliyorsun, kalıp ölümüne dövüşürse de bir sebep buluyorsun. Kendi adıma söyleyeyim Katakuri dövüşünde iyi ki hakisi bittiği sıra kaçmıştır. Ben reyizin niye kaçtığını biliyorum.:D Siz bilmeseniz de olur. Sonra oturup ciddi düşünmesi yenme arzusu isteği okuyanları da yakıyor.

  En can alıcı kısım ise rakibin de iradesi olduğunu görebilmemiz. Rakip sana ben burdayım diyor Luffy'nin dövüşlerinde.

  Zoro'nun rakipleri döverken iyi. Adamlar döverken un çuvalına vuruyormuş gibi vuruyorlar Zoro'ya. Zoro da şelale gibi akıyor. Güzel. Sonrası kötü. Zoro bandana takıyor. Benden günah gitti. Felsefemi çıkarıyorum diyor. Bir vuruyor rakip de ne irade ne bir dayanıklılık kalıyor. Vs bitmiştir.:D

  Onu geçtim tek yiyebilir rakipler. Ona bir şey demiyorum. Ama bu adam Zoro'yu şelale gibi akıtmış. Zoro'yu donuna kadar zorlamış bir adam. Öyle ki Zoro en gizli silahı felsefesini çıkarıyor. Öyle ki en gizli silahı Ruhunu ( Ashura'yı ) çıkarıyor. Sonuç ne? İlk adam akıllı darbede rakip yerde. Eee arkadaşım bu adamın hiç morali yok? Dayanmak için hiç mi kendi için bir sebebi yok?

  Herhalde en iyi kılıç ustası olmak isteyen bir tek Zoro var. Bir tek Zoro'nun morali var.

  Bak konu konuyu açıyor. Harbi Zoro'dan başka en iyi kılıç ustası olmak isteyen var mı?
   
 6. Mr.Bushido DEVİL KİNG

  Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
  Mesaj Sayısı 2,156
  Üyelik Tarihi21 Ara 2016
  Bence bir daha izle yanıldığını anlayacaksın. Lucci bunu çok güzel dövüyor Usopp neden bağırsın ağlayarak yerde ki Luffye?
   
 7. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın?

  Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
  Mesaj Sayısı 3,624
  Üyelik Tarihi29 Kas 2015
  La Alpacım kimse Zoro'nun rakipleri Luffy'nin rakipleri kadar güçlü demiyor zaten. Sen ne anlatıyorsun? :)

  Felsefeyle yenmiyor. Shishi sonson'la, Ashura'yla yeniyor. Adamların dayanıksız olduğunu nereden çıkardın? Nasıl ölçtün? Hangi saldırıyla kıyasladın? Zoro o saldırıların aynısından yedi mi?
   
 8. Omeawamo93 Patatace

  Omeawamo93 (Patatace)
  Mesaj Sayısı 695
  Üyelik Tarihi14 Mar 2018
  [​IMG]
  [​IMG]
  Çeliği kesmek gibi hissettirdi mi?
   
 9. Mesaj Sayısı 9,018
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Yahu şu usopp gazını anlamıyorum.Adam g3 ile Lucciye tek attı ama nedense kimse orada o geminin ne işi var diye sormadı da usopp gazı deniyor.

  Croco ile Mr1 arasındaki farkı mı tartışalım şimdi.Bizzat mangakanın skor verdiği bir arc var kesin konuşulacak.Oradan neden yola çıkılmıyor.Zoro 2200 lük adamı doğru düzgün hasar veremezken tekleyip alıyor.Luffy 4klık adamı kafa kafaya alıyor.Üstelik yukarda dediğim gibi bir kere tek atmışlığı da var.Sanji sadece yirmi doruki fark olan adamın tekkaisini düz tekmesi ile sınırına getiriyor.Odak noktasını kaçırmayalım.Mevzu Luffy-Zoro değil Sanji-Zoro.
   
 10. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 14,722
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Hahaha haklısın valla Kata'nın bir beni anamdan iste demediği kalmıştı. :D Zoro'nun henüz gerçek anlamda ciddileştiği yer gördüğümüzü sanmıyorum 2 sene sonra luffynin aksine.Fuji için çevir bir tur da ben döneyim diyen bir adam Zoro.Law falan bunları geçmiştir ama göstermek istemiyor mangaka herhalde Zoro'ya ileride komutan aldırıp gösterecek.Haki taşma olayı da bunun altyapısı olabilir.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık