Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Scratchmen Apoo

Kim Kazanır?

• Zoro

Kullanılan: 102 70.3%
  • Apoo

Kullanılan: 41 28.3%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası gücünü biliyorken bile zurnalanıyorsun. Zoro bir de gücünü bilmeden karşısına çıkacak. Luffy'e yaptığı patlamayı yapsa Zoro büyük hasar alır. Zoro öyle patlama saldırılarıyla hiç sınanmanış biri. Arc ortası gibi bir zamanda karşılaşırsalar Apo hastanelik eder, ciddi bir savaşta ise Zoro yener.

Aka dememin sebebi bitiriciliğin yanında, gözlem hakiyle yapacağı Logia savunmasının birden fazla rakibe karşı çok etkili bir defans olacağını düşünmemdendi. Onu eklemeyi unutmuşum. Logia savunması olmayınca, geleceği görsen de aynı anda birden fazla yönden yapılan saldırılar tehlikeli olacaktır. Birini görüp bir yöne kaçsan, senin tepkini görüp o yönde saldırı yapacak bir başkası olur. Geleceği her seferinde şaşmadan görmek mümkün değil, hele de dövüş içinde.

İki kere okudum doğru mu görüyorum diye :D
Şüphesiz bu benim için bir ilk :D

İki eliyle kulaklarını tıkayıp ağzındaki kılıçla kesebilir Apo'yu. Mesela Shanks olsa Apo'ya yenilir çünkü tek eli var iki kulağını birden kapayamaz. Zoro bu konuda daha avantajlı Shanks'a göre.

Novalar ne küçümsenmiş. Yok 2 vs 9 filan. Gerçi onu DnS demiş ama onun haricinde de küçümseniyor. 2 yıl sonra Zoro'dan kan alan yoktu Wano'ya bir geldi 3 nova kanattı adamı.

Novalar ne küçümsenmiş. Yok 2 vs 9 filan. Gerçi onu DnS demiş ama onun haricinde de küçümseniyor. 2 yıl sonra Zoro'dan kan alan yoktu Wano'ya bir geldi 3 nova kanattı adamı.
Güzel yakalamışsın, 3'te 3 :D Bana kalırsa üçünü de alır ancak kolay olacağını söylemek anlamsız. Novaları küçümsedikçe Oda tekrar hatırlatıyor resmen.

Valla Zoro tekine tekini yapıştırdı,diğerinin 1 dk geçmeden 2 tane canını aldı.Bir Apoo'ya ayar vermedi ki ona Kid verdi zaten :D
Birinden çiviyi yedi. Hawkins' i tam görmeden nereye gider dövüş bilemeyiz.

Killer ise ne yaptı ne etti görmeden konuşmamak lazım. Zoro güçlüdür tabii de Zoro karşısında kendi silahlarını kullanmayan sargılı biriydi. Sargını bulunduğu yerler daha önceden kapalıydı bu yüzden emin konuşmuyorum fakat kimsenin konuşmaması gerek.

Bunlar sonucunda, bence bu herifler Zoro ayarı kimseler.

Birinden çiviyi yedi. Hawkins' i tam görmeden nereye gider dövüş bilemeyiz.

Killer ise ne yaptı ne etti görmeden konuşmamak lazım. Zoro güçlüdür tabii de Zoro karşısında kendi silahlarını kullanmayan sargılı biriydi. Sargını bulunduğu yerler daha önceden kapalıydı bu yüzden emin konuşmuyorum fakat kimsenin konuşmaması gerek.

Bunlar sonucunda, bence bu herifler Zoro ayarı kimseler.
Hawkins’in nesini göreceğiz daha? Zoro bariz üstündü o dövüşte.

Killer da önce gitsin silahını soktuğu yerden çıkarsın. Ben son dönemde böyle ezici bir sahne görmemiştim.

Luffy-Zoro-Kid supernovaların en iyileri bu isimler ayrı bir yerde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık