Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Şıklarda hep bir Sancicigimi tiye alma durumu var. :( Yetiş ya kilzon, ya historya.

Zoro öndedir ama çöplerle karşılaşmaya özen göstermesi kendisini de kılıcını da köreltiyor. Ayıptır.
Ben kısa zaman içinde manga sayfalarıyla zoro-sanji arasındaki bağlantı ile alakalı konu açacağım anca öyle cevap verilir. Diğer türlüsü kısır döngü:(
@Historia
Seri başından bu yana rekabet içerisinde olan bu iki karakter için "Oldukça yakın güçteler." demek bile garip geliyor adamlara. Vaktin varsa yap söylediğini, iyi olur tabii.
Ben sanji’nin girişimleri diye bir konu açmıştım orda bile millet “vay be sanji bunları yapmış mıydı ya” demişti. Yani bazıları ilginç bir şekilde unutuyor.
Sanji-zoro kapışmasını hatırlatmakta fayda var heleki bizim forum için. Malum millet kendi beklentini mangada geçmiş gibi anlatıyor. Zoro’nun yendiği pica-monet ama forumda 3 komutan indirmiş gibi konuşuluyor.
Wano’nun zoro arcı olacağı bile sanki Oda demiş gibi algılanıyor.

Nasıl yani? Birinde adam hayalinden vazgeç ölmemek için diyor.
Diğerinde herif bir söz verdim diye düşmanı alamıyor.
Zoro tayfa için her zaman gereken şeyi yaptı ama doğru yerde. Gerektiği yerde Sözünü de çiğnedi Mihawk'a boğun eğerek, kadın da kesti adam.
Sanji her zaman yanlış yapıyor. Beni üzdün reis nasıl böyle bir kanıya vardın :D
Bu yetti bana, sağol. :)

Ben sanjinin zoroyu on kez kapışsalar birinde bile alamayacağını düşünüyorum.
Aynı şekilde zoronun da luffy i on kez kapışsalar birinde bile alamayacağını düşünüyorum. Bu üçlü arasındaki güç farkı hiçbir zaman değişmeyecek gibi hissediyorum, jinbe gelirse belki zoroyla sanjiden önde olur bilemem ama şimdilik sanji üçüncü sırada bence.

Sanji her zaman Zoro'dan biraz güçsüz olacaktır. Bunu Sanji'yi ezme amacıyla söylemiyorum. Şuan da öyle, öyle devam edecek.

Sanji'nin Suit Raid'i giymesiyle aradaki fark kapanmıştır. Zoro ile denktir şimdilik. Zoro özel bir kılıç daha alınca aradaki farkı açacaktır. Bu arcta kral haki açacağını düşünüyorum.

Önceden Zoro, Sanji'ye iki atacak seviyedeydi, şimdi ciddi ciddi kapışma ihtimalleri var. Ama kazanan her türlü Zoro olur.

Suit ile yaklaşık denkler.

Amiral kırıcı Zeus farkı ile Nami tayfanin 1. Luffy 2. Jinbei 3. Zoro ve Sanji 4. sırayı paylaşırlar. Farkları yok pek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık