Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Usopp Sanji'den öndedir tayfada. Nami ve Usopp varken Sanji nasıl 2. adam oluyor? E. Oda çıkıp Zoro, Nami, Luffy One Piece'in çekirdeğidir diyor, hala Sanji 2 adam da Sanji 2. adam.
Güç olarak söyledim. Nami mangada daha önemli olabilir konumu nedeniyle ama güç olarak Sanji 2. kişi. Usopp ise hiçbir şekilde 2. adam olamaz tayfaya girişlerine göre sıralamazsak tabi. Ben güce göre sıraladım.

O röportajı verdiği zaman seri 230. bölümde. Öyle serinin başı falan değil yani, tayfada Sanji'sinden tut Chopper'ına kadar var. Adamın dediği bu diyoruz her seferinde serinin başı deniyor, ulan shounen serilerinin yarısından fazlası 230'u görmez ne başı :D Ondan sonra çıkıp tayfanın yardımcı kaptanları Zoro ile Nami'dir diyo(Ad olarak olmasa da işlevsel olarak), bu sefer de yok o Databook'da yazıyor diyorlar. Tamam Sanji 2. adam hahahah :d
Bine merdiven dayadık yalnız. Öyle bir söyledin ki sanki Totland'da söylendi bu. Neyse yakında iyice anlaşılır.

MuzluYulafEzmesi

Luffy ile Zoro kısmı doğru da Sanji'ye fazla haksızlık etmişsin. CP0'nun elemanı aralarındaki farkı ölçmek için douryuku'ları hesaplıyor. Kaku 2000 - Jyabura 1800 bu fark aslında bizim Sanji ve Zoro'nun farkı, senin dediğin gibi bir fark yoktur.
Sanji'ye Oda yapmış yapacağı haksızlığı zaten :(

Sanji'ye Oda yapmış yapacağı haksızlığı zaten :(
Şu elindeki suiti ile ne yapacağına daha şahit olmadık potansiyelini görmedik henüz. Zoro'nun kılıcına verilen tepki, Sanji'nin görünmez olup Page One'yi köyüne yollamasından daha fazla. Sanji'nin olayı daha efsaneydi. Zoro zaten Pica gibi dev bir kütleyi kesmişti. Yani buradaki kıyıyı kesmesi bayağı şişirildi. Zoro'yu çok sevdikleri için Sanji ne yapsa Zoro'nun altında anılacağı için sevilmiyor. Oda, Zoro ölmek üzereyken Sanji kurtarırsa düşmanın elinden o zaman belki biraz sempati duyarlar.

MuzluYulafEzmesi

Şu elindeki suiti ile ne yapacağına daha şahit olmadık potansiyelini görmedik henüz. Zoro'nun kılıcına verilen tepki, Sanji'nin görünmez olup Page One'yi köyüne yollamasından daha fazla. Sanji'nin olayı daha efsaneydi. Zoro zaten Pica gibi dev bir kütleyi kesmişti. Yani buradaki kıyıyı kesmesi bayağı şişirildi. Zoro'yu çok sevdikleri için Sanji ne yapsa Zoro'nun altında anılacağı için sevilmiyor. Oda, Zoro ölmek üzereyken Sanji kurtarırsa düşmanın elinden o zaman belki biraz sempati duyarlar.
Ben açıkcası Sanji'den görünmezlik, hız böyle şeyler beklemiyorum . Adamın eksiği fiziksel güç , dayanıklılık ve Zırh Hakisi . Görünmezlik ve hız artışı önemli olsa da çoğu kişinin çok büyük tepkiler vermemesinin sebebi bence buydu .Eksikliklerini kapatmadı çünkü . Gazdır , güçsüz kalmaktır yapacak bir şey yok o bacak çatladı bir kere Vergo karşısında . Ben o bölümden beri Sanji'nin fiziksel gücünde ve zırh hakisinde bir artış bekliyorum . Ama Oda gidip hız , Suit ile gelen bir dayanıklılık ve görünmezlik veriyor . Suit ile çok karizma oldu . Evet dövüşte güzeldi gerçekten . Ama fiziksel eksikliklerini ve haki eksikliğini Suit ile kapatması çok sinir bozucu . Oda resmen amannn senin güçlenmenle mi uğraşacağım al şu Suit'i beni uğraştırma dermiş gibi verdi resmen Suit'i . Şu an Suit olmadan Vergo ile tekrar karşılaşsa o bacak muhtemelen yine çatlar çünkü 300 bölüm olacak dövüşten beri ama hiçbir gelişme olmadı adamda Suit hariç . Bu benim biraz da bedava güçlenmeye karşı olan sinirim aslında . Çünkü Suit için yetenek gerekmiyor . Ona özel yapılmış bir takım elbiseyi giymek gibi bir şey Sanji için bu . Zoro'nun kılıç olayları da batmayı başladı açıkcası . Fakir Şeytan Meyvesi resmen .Haki ve fiziksel gelişim tayfa da tamamen kenara atılıyor Luffy hariç . Şimdi Sanji'nin aranma posteri de o Suit'li hali olur muhtemelen . Kimse de tanımaz aaa bu bilmem şu kadar ödüllü Vinsmoke Sanji değil mi ? Demez . Oda komik sanıyor herhalde Sanji ile böyle uğraşmayı ama bence artık sinir bozucu bir durum olmaya başladı . Ama Suit'e yapılacak ayarlamalar ve geliştirmeler ile Zoro'yu yakalayacağını düşünüyorum . Ya da bir iki tık altı olur yine .

Kimse Zoro daha güçsüz demiyor zaten. Ben bir killz0ne'u gördüm. O da ciddi mi bilmiyorum.

Mesele farkın ne kadar olduğu konusu. Zoro-Sanji arasındaki fark 2 tık olsa adama hakaret sayıyorlar. :/

Buna en iyi örnek Zou'daki Nami'nin tepkisi. Zoro tabii güçlü ama Zoro tek atar, 2 katıdır filan. :hhh::hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık