Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Abi duman çıkmış, abi derisini kemiş abi. La iki tane kablo kesmiştir ondan duman çıkıyordur ahah hasar verdi mi vermedi mi tartışılıyor ciddiyetle alfjfjsöxb

Şu an zaten net Zoro daha güçlü, şu anı kazanmışsınız zaten, hala neden geçmişi de kazanma peşindesiniz olm ahaha geçmişte denklikleri net ya :D
Aynen Twei iki kablo kesmiştir abi duman abi sadece evet. Kablo abi sadece. Mükemmel çürüttün denklerdi evet :D

Nereyi kestiğini göster bana reyiz ahaha
Yukarda var Twei’ciğim. Adam yapıya da zarar vermiş. Sanji ise bırak zarar vermeyi adamı yerinden bile oynatamıyor. Nasıl abi denkler mi abi? Biri önceden çeliği kesmiş kumayı tamamen yaramayınca bu çelik değiş diyor. Öbürü tekme atıp zarar veremeyince bu çelik mi diyor? Yani çeliğe zarar veremeyeceğini düşünüyor ki böyle diyor. :D

Ben bu konuya İrade farkını da attım resimlerle ve şimdi de saldırı farkını attım. Ama sen sadece 2y önce denklerdi net diyorsun. Helal olsun valla şu an ikna oldum ben :D

Yukarda var Twei’ciğim. Adam yapıya da zarar vermiş. Sanji ise bırak zarar vermeyi adamı yerinden bile oynatamıyor. Nasıl abi denkler mi abi? Biri önceden çeliği kesmiş kumayı tamamen yaramayınca bu çelik değiş diyor. Öbürü tekme atıp zarar veremeyince bu çelil mi diyor? Yani çeliğe zarar veremeyeceğini düşünüyor ki böyle diyor. :D

Ben bu konuya İrade farkını da attım resimlerle ve şimdi de saldırı farkını attım. Ama sen sadece 2y önce netlerdi net diyorsun. Helal olsun valla şu an ikna oldum ben :D
Başkan ne yapısına zarar vermiş :D renklisini falan atmışsın mesela, ne çelik omzunda hasar var, ne kablolarda hasar var, ne de kaslarda hasar var. Bi tek kıyafetini kesmiş :D

Allaşkına yapıya zarar verdiği yeri çiz de görmediğimiz bişey varsa feyz alalım. Yani hala bak kaç sene geçmiş hala aynı muhabbet, hala kabullenememe hala olmayan şeyleri olmuş gibi lanse ederek gerçekliği zedeleme uff

Denk oldukları net, ama sen işi abi Zoro Luffy'nin peşinde abiye getiriyorsun. peh...

Başkan ne yapısına zarar vermiş :D renklisini falan atmışsın mesela, ne çelik omzunda hasar var, ne kablolarda hasar var, ne de kaslarda hasar var. Bi tek kıyafetini kesmiş :D

Allaşkına yapıya zarar verdiği yeri çiz de görmediğimiz bişey varsa feyz alalım. Yani hala bak kaç sene geçmiş hala aynı muhabbet, hala kabullenememe hala olmayan şeyleri olmuş gibi lanse ederek gerçekliği zedeleme uff

Denk oldukları net, ama sen işi abi Zoro Luffy'nin peşinde abiye getiriyorsun. peh...
Al canım. Burada 36.saniye'ye bak tamam mı.

Burada da çizdiğim yere hadi canım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık